Підтримати Енциклопедію

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Довідка перевірена 30 червня 2022 року

Підтримати Енциклопедію наразі можна за допомогою безготівкового переказу через будь-який банк на рахунок ГО “Культура проти хамства”:
Код ЄДРПОУ Культура проти хамства: 41749511
Рахунок: UA643052990000026002035029079
Банк АТ КБ «ПРИВАТБАНК», Київ
МФО 305299
Призначення платежу: Благодійний внесок для здійснення Статутної діяльності

Якщо ж у вас є вільний час, який ви готові безкоштовно витратити на онлайн-роботу, напишіть про це, будь ласка, головному редактору. Ми створюємо дуже багато довідок одночасно і можемо запропонувати різноманітні варіанти долучення.


Енциклопедія громадянина створюється ГО Культура проти хамства з 2018 року. Громадська організація була створена заради Енциклопедії та займається виключно її розвитком.

З 2018 по 2022 рік у Культури проти хамства навіть не було рахунку, а усі грошові й часові витрати, пов'язані з функціонуванням проекту, несли засновники організації. За цей час нам вдалося створити цей сайт-вітрину та величезний внутрішній архів, у якому наразі знаходиться більше 50 000 документів та приблизно 4500 довідок різного ступеню готовності - від маленьких "каркасних" розповідей до багатосторінкових дос'є.
На вітрину проекту наразі завантажено лише частину масиву даних:
- хмару Люта війна;
- повний опис усіх фракцій та депутатських комісій Київради за 15 років;
- перші 120 дос’є київських депутатів (поки що - лише діючих);
- перші кілька довідок про кейси протесту.

Наразі команда проекту збільшилася за рахунок волонтерів і тимчасово переключилася на блок довідок Люта Війна. Втім, накопичування інформації у дос'є політиків, компаній, організацій та активістів продовжується у внутрішньому архіві.

Отримані гроші Енциклопедія витрачатиме виключно на оплату роботи редакторів/райтерів та технічну підтримку - наша діяльність не потребує ані офісу, ані спеціальної техніки, ані відряджень. Посилання на звіти про використання грошей з'являтимуться на цій сторінці.