Заявка

Матеріал з Енциклопедія громадського активіста
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ви дивитесь на тестову версію енциклопедії громадського активіста, інформація може швидко змінюватися і доповнюватися
Це стаття про фундаментальні основи проекту

Заявка та внесення правок - це способи прискорити процес наповнення енциклопедії. Якщо ваша боротьба триває саме зараз, цілком можливо, що вам потрібна якісна справка про те, що саме у вашому протесті, або ініціативі відбувається. Як мінімум, вона допоможе вам співпрацювати з журналістами, бо у процесі підготування матеріалу про вашу ситуацію, їм не доведеться витрачати купу часу на пошук та перевірку документів.

У папки складаються документи та фото, а у текстові файли - посилання

Для того, щоб ваш кейс було оброблено у першу чергу, потрібно зібрати всі пруфи, які у вас є в електронному вигляді, розкласти їх по папках на гуглдиску приблизно так, як показано на скріншоті, та надіслати нам посилання на цей файловий архів у групу публічного діалогу чи напряму головному редактору у фейсбук-месенджері.

Після цього ми задамо питання, перевіримо інформацію, знайдемо додаткову, зформуємо набір статей, узгодимо з п’ятьма ключовими активістами протесту їх дос’є та опублікуємо ваш кейс.Наразі енциклопедія працює виключно із градозахисними протестами та ініціативами але ми плануємо розширювати спектр тем.

У процесі заповнення заявки ми з радістю відповімо на всі ваші питання у групі публічного діалогу, за умов дотримання вами правил.

Зверніть, будь ласка, увагу - ми опублікуємо не лише надану вами, та перевірену нами інформацію про протест або громадську організацію, яка є його організатором, а й результат нашого власного аналізу ситуації та нашу власну довідку про вашу організацію. Ми використаємо лише ту інформацію, яку зможемо підтвердити документами, фото, або видео, а оціночних суджень статті енциклопедії не містять взагалі, але фінальний текст статті перед публікацією з активістами узгоджуватися не буде.

Якщо ви учасник фейкового ГО (тобто такого, яке створює ілюзію протесту за гроші) або хочете за допомогою енциклопедії прорекламувати фейковий протест - ми не рекомендуємо вам заповнювати заявку. Бо результат нашого дослідження може вам не сподобатися, а після публікації матеріалів на сайті енциклопедії, змінити їх можна буде лише у результаті публічного обговорення.