Фракція Київради "Громадський актив Києва"

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це перевірена стаття. Якщо ви бачите тут непідтверджену інформацію, або викривлююче твердження, давайте це обговоримо

Support.png

Фракція/політична сила, яка працювала у двох досліджуваних скликаннях Київради з 2006 по 2014 рік.

Київрада-6, 25 травня 2008 - Майдан 2014[ред.]

Голосування та роль у протестних кейсах[ред.]

Садиба Мурашка[ред.]

→ Голосували за звільнення забудовника від зобов'язання передати місту приміщення у новозбудованому комплексі. За добровільну відмову від приміщень на Малій Житомирській проголосували всі депутати фракції;
→ Голосували за продаж землі під пам'яткою архітектури компанії «Пантеон-Інвест» для реконструкції й будівництва адміністративно-житлового комплексу на місці садиби. За рішення проголосували всі депутати фракції, крім Ярослава Філатова.

Пейзажні котики та МЗСівський будинок[ред.]

→ Після рішення суду про визнання нечинним виділення землі забудовнику Пейзажної алеї, одноголосно проголосували за визнання алеї пам'яткою природи місцевого значення;
→ За кілька тижнів після цього одноголосно підтримали припинення права забудовника на землю під "Пейзажними котиками".

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

На другій сесії скликання у складі фракції було 8 депутатів: Юрій Бондар, Галина Герега, Дмитро Казаков, Олександр Пабат, Ігор Баленко, Олександр Лойфенфельд, Сергій Слепкань та Ярослав Філатов.

Зміни у складі[ред.]

→ 22 травня 2013 до фракції приєдналися Микола Гоцький та Денис Костржевський, обидва перейшли з Блоку Литвина.

У кінці скликання[ред.]

На останній сесії з використанням системи "Рада", 13 листопада 2013 року, до складу фракції входило 10 депутатів: Ігор Баленко, Юрій Бондар, Галина Герега, Микола Гоцький, Дмитро Казаков, Денис Костржевський, Олександр Лойфенфельд, Олександр Пабат, Сергій Слепкань та Ярослав Філатов.

Київрада-5, 26 березня 2006 - 25 травня 2008[ред.]

Голосування та роль у протестних кейсах[ред.]

Садиба Мурашка[ред.]

→ Одноголосно підтримали передачу в оренду землі під пам'яткою архітектури в оренду компанії «Пантеон-Інвест» для реконструкції й будівництва адміністративно-житлового комплексу.

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

На початку скликання у складі фракції було 7 депутатів: Юрій Бондар, Галина Герега, Дмитро Ісаєнко (нема в реєстрі ЄДР), Дмитро Казаков, Валерій Кодецький, Олександр Пабат та Вадим Томін.

Зміни у складі[ред.]

→ 7 грудня 2006 року склав повноваження Вадим Томін, на його місце прийшов Андрій Пічкуров;
→ 25 жовтня 2007 року Андрій Пічкуров вийшов з фракції, та перейшов у депутатську групу Єдність.

У кінці скликання[ред.]

На останній сесії 5 скликання, 13 березня 2008 року до складу фракції входило 6 депутатів: Юрій Бондар, Галина Герега, Дмитро Ісаєнко (нема в реєстрі ЄДР), Дмитро Казаков, Валерій Кодецький та Олександр Пабат.

Помилка системи "Рада"[ред.]

У скликанні 2006-2008 років система “Рада” некоректно зберігала дані поіменних голосувань. Поіменне голосування першої сесії скликання взагалі відсутнє на сайті Київради, файл першого засідання другої сесії містить 120 імен депутатів, але вже на другому засіданні сесії імен депутатів у переліку всього 83. З цього моменту, тобто з 31 жовтня 2006 року, дані некоректно відображалися впродовж усього скликання - наприклад на третій сесії імен 84, а на останній - 74.

Дані голосувань Громадського Активу Києва збереглися коректно, на відміну від даних кількох інших фракцій, та усіх депутатських груп.