Фракція Київради "Партія Регіонів"

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це перевірена стаття. Якщо ви бачите тут непідтверджену інформацію, або викривлююче твердження, давайте це обговоримо

Фракція/політична сила, яка працювала у двох досліджуваних скликаннях Київради з 2006 по 2014 рік.

Київрада-6, 25 травня 2008 - Майдан 2014[ред.]

Голосування та роль у протестних кейсах[ред.]

Садиба Мурашка[ред.]

→ Майже не дали голосів за звільнення забудовника від зобов'язання передати місту приміщення у новозбудованому комплексі. За добровільну відмову від приміщень на Малій Житомирській проголосували лише 2 з 6-ти депутатів фракції - Володимир Дейнега та Олексій Омельяненко;
→ Одностайно проголосували за продаж землі під пам'яткою архітектури компанії «Пантеон-Інвест» для реконструкції й будівництва адміністративно-житлового комплексу на місці садиби.

Пейзажні котики та МЗСівський будинок[ред.]

→ Після рішення суду про визнання нечинним виділення землі забудовнику Пейзажної алеї, 9 з 10-ти депутатів фракції проголосували за визнання алеї пам'яткою природи місцевого значення. Не голосував за це рішення лише Олексій Омельяненко;
→ За кілька тижнів після цього фракція одноголосно підтримала припинення права забудовника на землю під "Пейзажними котиками".

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

На першій сесії Київради-6 у складі фракції було 6 депутатів: Сергій Баранов-Мохорт, Володимир Дейнега, Петро Лебідь, Олексій Омельяненко, Михайло Резнікович та Яна Щербинська.

Зміни у складі[ред.]

→ 28 квітня 2011 року до фракції перейшов Віталій Журавський з Блоку Черновецького;
→ 23 червня 2011 року до фракції перейшов Олег Качкан, а також Лариса Мельничук, обидва з Блоку Черновецького. На тому ж засіданні до фракції приєднався екс-депутат Блоку Катеринчука Павло Тесленко;
→ 23 червня 2011 року Сергій Баранов-Мохорт склав повноваження через обрання народним депутатом, на його місце прийшов Володимир Філіппов;
→ 26 квітня 2012 року склав повноваження через обрання народним депутатом Віталій Журавський. Його місце у фракції ніхто не зайняв - він був обраний від Блоку Черновецького.;
→ 29 листопада 2012 року Лариса Мельничук пішла з Київради через обрання народним депутатом. Її місце у фракції ніхто не зайняв - вона була обрана від Блоку Черновецького.

У кінці скликання[ред.]

На останній сесії з використанням системи "Рада", 13 листопада 2013 року до складу фракції входило 8 депутатів: Володимир Дейнега, Олег Качкан, Петро Лебідь, Олексій Омельяненко, Михайло Резнікович, Павло Тесленко, Володимир Філіппов та Яна Щербинська.

Київрада-5, 26 березня 2006 - 25 травня 2008[ред.]

Голосування та роль у протестних кейсах[ред.]

Садиба Мурашка[ред.]

→ Одноголосно підтримали передачу в оренду землі під пам'яткою архітектури в оренду компанії «Пантеон-Інвест» для реконструкції й будівництва адміністративно-житлового комплексу.

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

На початку скликання у складі фракції було 9 депутатів: Олександр Богатирьов, Василь Горбаль, Володимир Дейнега, Людмила Качурова, Олексій Омельяненко, Олександр Прогнімак, Михайло Резнікович, Володимир Філіппов та Олег Шевченко.

Зміни у складі[ред.]

→ 14 червня 2006 року склав повноваження Василь Горбаль, через обрання народним депутатом. На його місце прийшов Олександр Рибак;
→ 7 грудня 2006 року у фракцію вступив Олександр Данилов, який до цього вийшов з БЮТ;
→ 1 жовтня 2007 року у фракцію перейшли Сергій Зімін з Соціалістичної партії та 5 колишніх депутатів Блоку Віталія Кличка , Євген Шаломєєв, Сергій Череп, Андрій Вінграновський, Сергій Кучер і Іван Салій.

У кінці скликання[ред.]

У поіменному переліку останньої сесії 5 скликання, 13 березня 2008 року, у фракціі було 16 депутатів: Олександр Богатирьов, Андрій Вінграновський, Олександр Данилов, Володимир Дейнега, Сергій Зімін, Людмила Качурова, Сергій Кучер, Олексій Омельяненко, Олександр Прогнімак, Михайло Резнікович, Олександр Рибак, Іван Салій, Володимир Філіппов, Сергій Череп, Євген Шаломєєв, Олег Шевченко.

Помилка системи "Рада"[ред.]

У скликанні 2006-2008 років система “Рада” некоректно зберігала дані поіменних голосувань. Поіменне голосування першої сесії скликання взагалі відсутнє на сайті Київради, файл першого засідання другої сесії містить 120 імен депутатів, але вже на другому засіданні сесії імен депутатів у переліку всього 83. З цього моменту, тобто з 31 жовтня 2006 року, дані некоректно відображалися впродовж усього скликання - наприклад на третій сесії імен 84, а на останній - 74.

Дані голосувань Партії Регіонів збереглися коректно, на відміну від даних кількох інших фракцій, та усіх депутатських груп.