Відмінності між версіями «Фракція Київради "Голос"»

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(На боці забудовників)
(На боці забудовників)
Рядок 11: Рядок 11:
 
== Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов ==
 
== Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов ==
 
=== На боці забудовників ===
 
=== На боці забудовників ===
<p>1. 5 депутатів фракції проголосували <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне Іллєнка 30 під знос.png|{{#tip-text: за передачу | Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> старовинного <span class="link-local">[[Юрія Іллєнка 30, маєток Баккалинського| маєтку Баккалинського]]</span> під знищення (для <span class="link-proof target">[https://kmr.ligazakon.net/document/mr210595$2021_04_22 {{#tip-text: будівництва| Посилання на рішення Київради}}]</span> адмінбудівлі на його місці), незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку. У публічній площині це рішення захищав <span class="link-local">[[Нефьодов Максим Євгенович| Максим Нефьодов]]</span>, який <span class="link-proof target">[[:File:Максим Нефьодов про маєток Баккалинського 3.jpg|{{#tip-text: пояснював| Скріншот з коментарів під постом Максима Нефьодова}}]]</span>, що називати цей будинок історичною пам'яткою - дивно, адже так можна назвати "любу стару сільську хату".</p>
+
<p>1. 5 депутатів фракції проголосували <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне Іллєнка 30 під знос.png|{{#tip-text: за передачу | Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> старовинного <span class="link-local">[[Юрія Іллєнка 30, маєток Баккалинського| маєтку Баккалинського]]</span> під знищення (для <span class="link-proof target">[https://kmr.ligazakon.net/document/mr210595$2021_04_22 {{#tip-text: будівництва| Посилання на рішення Київради}}]</span> адмінбудівлі на його місці), незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.<br>
 +
У публічній площині це рішення захищав <span class="link-local">[[Нефьодов Максим Євгенович| Максим Нефьодов]]</span>, який <span class="link-proof target">[[:File:Максим Нефьодов про маєток Баккалинського 3.jpg|{{#tip-text: пояснював| Скріншот з коментарів під постом Максима Нефьодова}}]]</span>, що називати цей будинок історичною пам'яткою - дивно, адже так можна назвати "любу стару сільську хату".</p>
  
 
=== Позиція непевна ===
 
=== Позиція непевна ===

Версія за 11:30, 12 листопада 2023

Це перевірена стаття. Якщо ви бачите тут непідтверджену інформацію, або викривлююче твердження, давайте це обговоримо

"Голос" у Київраді станом на листопад 2023 року
Довідкова 4.png

Політична сила у діючій Київраді-9.

Київрада-9, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов[ред.]

На боці забудовників[ред.]

1. 5 депутатів фракції проголосували за передачу старовинного маєтку Баккалинського під знищення (для будівництва адмінбудівлі на його місці), незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.
У публічній площині це рішення захищав Максим Нефьодов, який пояснював, що називати цей будинок історичною пам'яткою - дивно, адже так можна назвати "любу стару сільську хату".

Позиція непевна[ред.]

1. 4 депутата фракції проголосували за передачу спортивного парку на вулиці Академіка Вернадського, 32 під будівництво 6-ти багатоповерхівок на його місці.
Цей кейс цікавий тим, що у процесі його розгляду на сесії Київради половина депутатів "Голосу" раптово і без видимих причин змінила позицію на користь забудови. Під час першої спроби проголосовати за це рішення його не підтримав жоден із депутатів фракції, а обговорення було скандальним.
Між двома спробами ухвалення рішення не було зафіксовано жодних подій, які могли б змусити депутатів змінити думку - між першим та другим голосуванням проект рішення не згадується ані у протоколах комісій, ані у документах пленарних засідань. Тим не менш, половина фракції, а саме Вадим Васильчук, Григорій Маленко, Максим Нефьодов та Василь Попатенко, під час другого голосування підтримали забудовника. Причини зміни позиції фракція не пояснювала.

Склад фракції на початку скликання[ред.]

За результатами виборів у Київраду-9 від партії пройшли 9 депутатів: Костянтин Богатов, Вадим Васильчук, Тарас Козак, Олександр Лінчевський, Григорій Маленко (голова фракції), Аліна Михайлова, Максим Нефьодов, Василь Попатенко та Зоя Ярош. Фракція була створена у цьому ж складі.

→ 11 лютого 2021 року з фракції було виключено Костянтина Богатова через скандал з побиттям стендапера Влада Капиці. Сам депутат пояснив свою поведінку провокацією з боку стендапера.