ДПТ у межах Вернадського - Кржижановського - Краснова
Детальний план території у межах вулиць Академіка Вернадського, Академіка Кржижановського та Миколи Краснова був у 2012015 році.
Зміст
Деталі ДПТ[ред.]
Рішення, яким ця територія була включена до переліку ДПТ, що підлягають розробці, Київрада прийняла 13 листопада 2013 року, тобто на останній повноцінній сесії Київради-6 - після цього почався Майдан.
З урахуванням подій Революції Гідності та початку російсько-української війни, договір на розробку ДПТ був укладений дуже швидко - 23 червня 2014 року.
розроблений
Замовники та виконавець[ред.]
Замовником виступав Департамент архітектури КМДА, виконавцем - компанія Виробничо-технічна агенція, а інвестором - УКРБУД Девелопмент. Таким чином, формально процес розробки містобудівного документа контролювала міська влада, а фактично - той, хто його оплачував, тобто УКРБУД.
Можливість забудови промзони та території спортивного парку житлом підтвердила київська комунальна організація Інститут Генерального плану у 2012-2013 роках.
Соціальна та транспортна інфраструктура[ред.]
Наслідки існуючі та потенційні[ред.]
Наразі стадіон у парку знаходиться під загрозою знищення - у квітні 2021 року депутати діючого складу Київради віддали його компанії Наука-Комфорт для будівництва ЖК.
Цим же рішенням 3 гектари землі з футбольним полем було виключено з переліку спортивних парків та Програми розвитку зелених зон. До цього футбольне поле використовувалося, як дитяча тренувальна база - на ньому проводили тренування та влаштовували дитячі спортивні табори.
Хто та як голосував[ред.]
13 листопада 2013 року Київрада прийняла рішення про включення цієї території в програму оновлення містобудівної документації разом з 74-ма іншими ДПТ. За це рішення проголосували ???
прийняли силами мегафракції УДАР-Солідарність - за рішення проголосував 61 депутат фракціїї мера.
12 лютого 2015 року земельна комісія внесла ДПТ на цей район у перелік тих, що підлягають розробці;
23 квітня 2015 року земельна комісія проголосувала за затвердження ДПТ;
21 травня 2015 року Київрада проголосувала за ДПТ, який передбачав забудову стадіону. Захищав проект на пленарному засіданні Сергій Целовальник, який на той момент ще займав посаду головного архітектора Києва;
Для його прийняття вистачило лише двох додаткових голосів від самовисуванців Володимира Гончарова та Вячеслава Непопа (обидва у наступній каденції увійшли до фракції Віталія Кличка).
→ Радикальна партія,
→ Свобода,
→ Самопоміч,
→ Батьківщина,
→ Громадянська позиція,
→ Демократична партія,
→ Єдність,
→ Демократичний Альянс
→ Нове життя (тобто усі інші фракції Київради-7) за це рішення не голосували. Не підтримала його і більшість позафракційнихх депутатів.
|}
Відеозаписів цих засідань комісій та пленарних засідань Київради цього скликання у відкритому доступі наразі немає - перший відеозапис на офіційному youtube-каналі Київради датовано 5-м вересня 2016 року