Фракція Київради "Єдність"

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це перевірена стаття. Якщо ви бачите тут непідтверджену інформацію, або викривлююче твердження, давайте це обговоримо

Діюча фракція/політична сила у Київраді-9. Це третє скликання для політичної сили, вперше її представники потрапили до міськради у 2014 році.

Київрада-9, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Голосування та роль у протестних кейсах[ред.]

Маєток Баккалинського[ред.]

Жоден з депутатів фракції не підтримав передачу старовинного будинку під знесення компанії Амелін-30. Будинок на вулиці Юрія Іллєнка був зведений у 1899-1901 роках, рішення передбачає будівництво адмінбудівлі на його місці.

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

За результатами виборів у Київраду-9 від партії пройшли 14 депутатів:

Наталія Берікашвілі, Ольга Веремеєнко, Вадим Іванченко, Сергій Кримчак, Олександр Омельченко (голова фракції), Віталій Павлик, Оксана Поцілуйко, Олеся Самолудченко, Юрій Сулига, Ваган Товмасян, Ярослав Федоренко, Ігор Шпак, Юлія Ярмоленко та Роман Ярошенко.

Зміни у складі[ред.]

→ Одразу ж після обрання від мандату відмовилася Оксана Поцілуйко. На першій сесії скликання її місце у фракції посів Костянтин Бровченко.
→ 25 листопада 2021 року помер Олександр Омельченко.

Київрада-8, 25 жовтня 2015 - 25 жовтня 2020[ред.]

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

На першій сесії у фракції було 15 депутатів:

Вячеслав Бродський, Олександр Бродський, Андрій Задерейко, Вадим Іванченко, Дмитро Калініченко, Ігор Кісільов, Сергій Кримчак, Олексій Новіков, Олександр Омельченко, Віталій Павлик, Павло Тесленко, Алла Шлапак, Володимир Яловий, Костянтин Яловий та Роман Ярошенко.

Зміни у складі[ред.]

→ Під час передвиборчої кампанії до парламентських виборів, 6 червня 2019 року, стало відомо про включення Ігора Кісільова до передвиборчого списку Опозиційної платформи "За життя" під номером 18;
→ Офіційно Ігор Кісільов вийшов з фракції 24 жовтня 2019 року через обрання народним депутатом від ОПЗЖ, на його місце прийшов Юрій Курінний, який до складу фракції “Єдність” вирішив не входити і залишився позафракційним.

У кінці скликання[ред.]

10 вересня 2020 року до фракції входило 14 депутатів:

Вячеслав Бродський, Олександр Бродський, Андрій Задерейко, Вадим Іванченко, Дмитро Калініченко, Сергій Кримчак, Олексій Новіков, Олександр Омельченко, Віталій Павлик, Павло Тесленко, Алла Шлапак, Володимир Яловий, Костянтин Яловий та Роман Ярошенко.

Київрада-7, 25 травня 2014 - 25 жовтня 2015[ред.]

Склад фракції[ред.]

На початку скликання[ред.]

За результатами виборів у Київраду-7 від партії пройшли 2 депутата: Олександр Омельченко та Петро Шилюк. У цьому ж складі була створена і депутатська фракція.

Зміни у складі[ред.]

→ 3 вересня 2015 року до фракції приєдналися 2 позафракційні депутата-самовисуванця, Олександр Бродський та Костянтин Яловий;
→ 24 вересня 2015 року фракція Демократична партія України була ліквідована, а її депутати Сергій Кримчак та Віталій Павлик приєдналися до фракції “Єдність”;
→ 1 жовтня 2015 року до фракції перейшли 4 депутата УДАР-Солідарності - Андрій Березовський, Юрій Лещенко, Юлія Лимар та Валентина Мандрик;

У кінці скликання[ред.]

На останній сесії скликання, 5 листопада 2015 року, до фракції входило 10 депутатів:

Андрій Березовський, Олександр Бродський, Сергій Кримчак, Юрій Лещенко, Юлія Лимар, Валентина Мандрик, Олександр Омельченко, Віталій Павлик, Петро Шилюк та Костянтин Яловий.