Трубіцин Владислав Сергійович

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 22:52, 25 травня 2023, створена Admin (обговорення | внесок) (Кримінальна справа про "купави")
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця довідка висвітлює лише дії особи щодо питань, які вивчає Енциклопедія
Зелені посилання - це пруфи, а блакитні посилання це реєстри
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Владислав Трубіцин. Скріншот з відео пленарного засідання Київради 24 грудня 2020 року.

Діючий депутат Київради, член фракції Слуга народу, балотувався в Оболонському районі.
Голова комісії з питань підприємництва, промисловості та благоустрою.

До цього депутатом досліджуваних скликань Київради не був.

Під час Лютої війни[ред.]

Владислав Трубіцин перебував у Києві і весь період спроб захоплення столиці, і залишок 2022 року. Відвідав 14 з 17ти "воєнних" засідань Київради 2022 року, починаючи з першого.
Займався гуманітарними вантажами від підприємців, організацією благодійних аукціонів та допомогою ЗСУ.

Кримінальна справа про "купави"[ред.]

Згідно рішень суду, НАБУ відкрило справу 52021000000000144 щодо діяльності Трубіцина 23 березня 2021 року.
Підозру йому було оголошено за статтею "підкуп особи, що надає публічні послуги".
Його звинувачують у тому, що впродовж року, з лютого 2021 по лютий 2022 разом із тодішнім керівником КП "Міський магазин", заступником керівника КП "Київська спадщина" та двома помічниками, він отримав 1 390 000 гривень за сприяння в розміщенні та використанні точок роздрібної торгівлі у Києві, зокрема, шляхом забезпечення перемоги у електронних торгах на право розміщення цих точок.

Слідство стверджує, що у 2021 році Трубіцин домовився з підприємцем, ім'я якого наразі невідоме, про сприяння у розміщенні в Києві торговельних причепів ("купав"), за що депутат мав отримати 20 тисяч гривень на місяць з кожної торговельної точки. Для цього, за даними НАБУ, Трубіцин залучив директора КП "Міський магазин", який пообіцяв забезпечити підприємцю перемогу в конкурсних торгах.
У рішенні суду також згадуються наступні твердження та висновки слідчих НАБУ:
- під час одного з обговорень керівник КП "Міський магазин" повідомив підприємцю, що "такі торги взагалі є фікцією і що відповідні локації отримують заздалегідь визначені учасники";
- впродовж 2021 року у Києві було розміщено 7 "купав" зазначеного підприємця, за що Трубіцин встиг отримати 130 тисяч гривень та обговорити строки отримання ще 1 260 000 гривень.

11 лютого 2022 суд визначив суму застави для Трубіцина, якого було затримано двомя днями раніше - майже 15 мільйонів гривень. Заставу за нього було сплачено.

Дії та рішення у діючій Київраді, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов[ред.]

На боці забудовників[ред.]

1. Проголосував за передачу старовинного маєтку Баккалинського під знищення (для будівництва адмінбудівлі на його місці), незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку та заяву депутатки його фракції Ксенії Семенової про цінність будинку й підготовчі роботи щодо надання йому охоронного статусу.

2. Проголосував за передачу спортивного парку на вулиці Академіка Вернадського, 32 під будівництво 6-ти багатоповерхівок на його місці.
Був одним з депутатів фракції, які не голосували за скандальне рішення під час першої спроби його ухвалити, але раптово і без видимих причин змінили позицію на користь забудови, не пояснюючи причин такої зміни.

До обрання у 2020 році[ред.]

Згідно з декларацією за 2020 рік, у звітному році дохід отримував від підприємницької діяльності та компанії Вабко Аустрія ГЕЗМБХ.

Реєстри та контакти[ред.]

Тут - декларації, компанії та суди усіх осіб на ім'я Владислав Сергійович Трубіцин, а тут - профіль депутата на сайті Київради.

Звернутися до депутата можна:
→ Електронною поштою [email protected];
→ Через facebook-профіль;
→ Через громадські приймальні, які знаходяться на Оболонській набережній 19, корпус 5 та на вулиці Кирилівській, 170. Приймальня на Оболонській набережній має телефон (063) 102-08-24.