Сирія у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Сирія на мапі - скріншот з GoogleMaps
Donate.png

Сирія - країна Середнього Сходу.

Як російські солдати в Сирії воювали: згадки у перехопленнях[ред.]

Діяльність російської армії в Сирії російські солдати згадують у кількох телефонних розмовах, порівнюючи бойові дії у Сирії з війною в Україні. Судячи з перехоплень, воювати у Сирії росіянам було значно простіше.


14 березня СБУ опублікувала перехоплення новостей вообще никаких хороших нету.
У ньому дружина російського солдата жаліється на санкції, та на те, що ця війна "хуже, чем в Сирии". Розповідає також, що у "Млєчніку" (друга назва військової частини 51460, у якій дислокується 64-та бригада) "сколько погибших, просто не счесть".
Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.


23 березня СБУ опублікувала перехоплення опромінених радіацією солдатів кидають у бій все одно.
У ньому російській солдат, який захоплював ЧАЕС, а зараз намагається взяти в облогу Київ, розповідає дружині, що вбитих більше, ніж було у першій чеченській війні, а з війною у Сирії російсько-українську війну навіть порівняти неможливо, бо "там было гораздо проще". Дружина розповідає, що один з солдатів, які були з її чоловіком на ЧАЕС, отримав "средней тяжести облучение". Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.


27 березня СБУ опублікувала перехоплення даже в Сирии такого не было
У ньому російський солдат розповідає дружині про те, як страшно в Україні - "...просыпаюсь с такой радостью, что я проснулся…в Сирии такого даже не было, ты понимаешь?". Його не відправили на обіцяну ротацію, він не знає, коли зможе повернутися додому. Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.


16 травня ГУР опублікувало перехоплення если здесь не будет как Сирия, назад сюда никто не поедет больше.
У ньому російський військовий, який знаходиться у селі Новоукраїнка Донецької області, розповідає матері про захоплення українського села, в процесі якого "мы, короче, начали всю площадку просто с землей сравнивать, все дома, короче, ангары, все подряд". Солдату обіцяли, що в Україні буде як у Сирії і він все ще сподівається на це.
Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.