Фракція Київради "Європейська Солідарність"

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Європейська Солідарність - це актуальна назва політичної сили у чинному скликанні Київради.
Ця політична сила була представлена й у Київраді-8 та Київраді-7, але у цей період, з 2014 по 2020 рік, вона була об'єднана з УДАРом.

Київрада-9, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов[ред.]

На боці забудовників[ред.]

1. 20 депутатів фракції проголосували за передачу старовинного маєтку Баккалинського під знищення (для будівництва адмінбудівлі на його місці), незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку та передвиборчу обіцянку ЄС цього не робити.

2. 15 депутатів фракції проголосували за передачу спортивного парку на вулиці Академіка Вернадського, 32 під будівництво 6-ти багатоповерхівок на його місці.
Одним з бенефіціарів компанії-забудовника, яка отримала землю, згідно проекту рішення, був голова фракції Європейської Солідарності у Київській обласній раді Георгій Цагареішвілі.

Склад фракції[ред.]

За результатами виборів у Київраду-9 від партії пройшов 31 депутат: Володимир Андрусишин, Ярина Ар'єва, Сергій Артеменко, Ігор Баленко, Павло Бойченко, Дінара Габібуллаєва, Ольга Галицька, Леонід Ємець, Андрій Задерейко, Людмила Ковалевська, Ганна Коваленко, Віктор Кононенко, Тарас Криворучко, Олег Левченко, Олександр Міщенко, Ірина Никорак, Олексій Окопний, Наталія Пастухова, Олександр Погребиський, Андрій Порайко, Марина Порошенко, Володимир Прокопів (голова фракції), Вадим Сторожук, Олександр Супрун, Сергій Таран, Олександр Тимченко, Владислав Турець, Костянтин Усов, Ігор Хацевич, Ольга Чайка та Георгій Ясинський.

→ Одразу ж після обрання від мандату відмовилася Ольга Галицька. На першій сесії скликання її місце у фракції посів Юрій Тихонович.

Київрада-8, 25 жовтня 2015 - 25 жовтня 2020, під назвою "Солідарність"[ред.]

У цьому скликанні "УДАР" та "Європейська Солідарність" були єдиною силою, склад якої детально описано у довідці "УДАР".

Київрада-7, 25 травня 2014 - 25 жовтня 2015, під назвою "УДАР-Солідарність"[ред.]

У цьому скликанні "УДАР" та "Європейська Солідарність" були єдиною силою, склад якої детально описано у довідці "УДАР".