Відмінності між версіями «Брагінський Віктор Володимирович»

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
("Король підземки" - розслідування Bihus.info)
("Король підземки": розслідування Bihus.info)
Рядок 20: Рядок 20:
 
Був <span class="link-proof target">[https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_zvilnennya_braginskogo_v_v/mg__235_1001143/ {{#tip-text: звільнений| Посилання на розпорядження міського голови}}]</span> з посади 16 березня 2024 року внаслідок резонансного розслідування Bihus.info, але лишився депутатом фракції Віталія Кличка.</p>
 
Був <span class="link-proof target">[https://kyivcity.gov.ua/npa/pro_zvilnennya_braginskogo_v_v/mg__235_1001143/ {{#tip-text: звільнений| Посилання на розпорядження міського голови}}]</span> з посади 16 березня 2024 року внаслідок резонансного розслідування Bihus.info, але лишився депутатом фракції Віталія Кличка.</p>
 
=== "Король підземки": розслідування Bihus.info ===
 
=== "Король підземки": розслідування Bihus.info ===
<p>15 березня 2024 року команда журналістів-розслідувачів Bihus.info опублікувала розслідування про статки Віктора Брагінського, засноване на глибокому аналізі його декларацій та афіліацій, а також розмові зі співробітником київського метро.
+
<p>15 березня 2024 року команда журналістів-розслідувачів Bihus.info опублікувала <span class="link-proof target">[https://www.youtube.com/watch?v=AjjC-NES_gc {{#tip-text: розслідування| Посилання на відеосюжет Bihus.info}}]</span> про статки Віктора Брагінського, засноване на глибокому аналізі його декларацій та афіліацій, а також розмові зі співробітником київського метро.<br>
  
 
= У діючій Київраді-9, 2020 - present =
 
= У діючій Київраді-9, 2020 - present =

Версія за 15:52, 20 березня 2024

Ця довідка висвітлює лише дії особи щодо питань, які вивчає Енциклопедія
Зелені посилання - це пруфи, а блакитні посилання це реєстри
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Файл:Віктор Брагінський.png
Віктор Брагінський. Скріншот з відео пленарного засідання Київради 4 березня 2021 року.
Support.png

Діючий депутат Київради, член фракції УДАР, балотувався у Подільському районі.
Був призначений членом комісії з питань транспорту, але під час перерозподілу місць у комісіях у червні 2023 року перейшов до бюджетної комісії.

До цього депутатом досліджуваних скликань Київради не був.

До призначення керівником київського метро[ред.]

Згідно з біографією на сайті Київради, до призначення головою Київського метрополітену Віктор Брагінський не був пов'язаний з метро.
У 2007 - 2010 роках він керував компанією Укрпромграніт, а впродовж "епохи Януковича" працював у державних підприємствах: був генеральним директором ДП Укрінтеравтосервіс у 2011 році та заступником з питань розвитку та інвестицій Бердянського торговельного порту впродовж трьох років після цього.

Як голова Київського метрополітену, 2014 - present[ред.]

16 липня 2014 року був призначений керівником комунального підприємства Київський метрополітен, працював на посаді майже 10 років.
Був звільнений з посади 16 березня 2024 року внаслідок резонансного розслідування Bihus.info, але лишився депутатом фракції Віталія Кличка.

"Король підземки": розслідування Bihus.info[ред.]

15 березня 2024 року команда журналістів-розслідувачів Bihus.info опублікувала розслідування про статки Віктора Брагінського, засноване на глибокому аналізі його декларацій та афіліацій, а також розмові зі співробітником київського метро.

У діючій Київраді-9, 2020 - present[ред.]

Діючий депутат фракції УДАР. Був призначений членом комісії з питань транспорту, але під час перерозподілу місць у комісіях у червні 2023 року перейшов до бюджетної комісії.

Під час вторгнення: перебував у Києві і весь період спроб захоплення столиці, і залишок 2022 року. Відвідав 15 з 17-ти "воєнних" засідань Київради 2022 року, починаючи з першого. Як керівник київського метрополітену, відігравав важливу роль у житті Києва під час війни, адже метро перетворилося на найбільше укриття столиці.

У резонансних питаннях: на боці забудовників[ред.]

1. Забудова спортивного парку на Академмістечку багатоповерхівками: проголосував за передачу землі забудовнику під будівництво 6-ти багатоповерхівок. Одним з бенефіціарів компанії-забудовника, яка отримала землю, згідно проекту рішення, був голова фракції "Європейської Солідарності" у Київській обласній раді Георгій Цагареішвілі.

2. Маєток Баккалинського: проголосував за передачу старовинного будинку під знищення та будівництво адмінбудівлі, незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.

Реєстри та контакти[ред.]

Тут - декларації, компанії та суди усіх осіб на ім'я Віктор Володимирович Брагінський, а тут - профіль депутата на сайті Київради.

Звернутися до депутата можна:
→ Електронною поштою [email protected];
→ Через facebook-сторінку;
→ Через громадську приймальню, яка знаходиться на проспекті Правди, 33 і має телефон (068) 046-70-83.