Нефьодов Максим Євгенович

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 18:37, 25 березня 2025, створена Admin (обговорення | внесок) (Позиція у резонансних питаннях щодо землі та забудов)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця довідка висвітлює лише дії особи щодо питань, які вивчає Енциклопедія
Зелені посилання - це пруфи, а блакитні посилання це реєстри
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Максим Нефьодов. Скріншот з відео пленарного засідання Київради 11 березня 2021 року.

Діючий депутат Київради, член фракції Голос, балотувався під першим номером у списку партії, тому належності до району не має.
Голова комісії з питань цифрової трансформації та адмінпослуг.

До цього депутатом Київради не був.

До обрання депутатом[ред.]

Згідно з декларацією за 2020 рік, у звітному році звільнився з посади голови Державної митної служби, та отримував дохід від підприємницької діяльності.

У діючій Київраді-9, 2020 - present[ред.]

Діючий депутат Київради, член фракції Голос, балотувався під першим номером у списку партії, тому належності до району не має.
Голова комісії з питань цифрової трансформації та адмінпослуг.

Максима Нефьодова не було на першому "воєнному" засіданні Київради 13 березня 2022 року, але під час спроб захоплення столиці щонайменше з 30 березня він перебував у Києві та працював у сесійній залі.
Займався створенням реєстру збитків, завданих Росією - Damaged In Ua.
Після відступу російських військ від Києва з'являтися у сесійній залі почав рідко - відвідав лише 8 з 17-ти "воєнних" засідань що відбулися у період з 24 лютого по 31 грудня 2022 року.

Позиція у резонансних питаннях[ред.]

1. Забудова спортивного парку на Академмістечку: проголосував за передачу землі забудовнику під будівництво багатоповерхівок. Спочатку був серед тих депутатів фракції, які не підтримали це рішення під час першого голосування. Однак під час повторного голосування разом з іншими депутатами, які раніше голосували проти, підтримав передачу землі. Рішення захищав публічно, пояснюючи, що забудова потрібна, аби відновити футбольне поле, корти та баскетбольний майданчик, та що сильно зменшена за розміром спортивна зона буде повноцінним стадіоном, відкритим для всіх.

2. Маєток Баккалинського: проголосував за передачу старовинного будинку під демонтаж та будівництво нової адмінбудівлі. На момент ухвалення рішення тривала громадська кампанія за збереження будівлі. У публічній площині Максим Нефьодов обгрунтовував рішення тим, що будівля не має цінності - він пояснював, що називати цей будинок історичною пам'яткою - дивно, адже так можна назвати "любу стару сільську хату" та іронізував, що за 50 років "політичні активісти так само захищатимуть мурашники на Позняках".

Реєстри та контакти[ред.]

Тут - публічні декларації та афіліації усіх осіб на ім'я Максим Євгенович Нефьодов, а тут - профіль депутата на сайті Київради.

Звернутися до депутата можна:
→ Електронною поштою [email protected];
→ Через facebook-профіль;
→ Через громадську приймальню, яка знаходиться на вулиці Євгена Чикаленка, 32а і має телефони (044) 234-32-77 та (050) 217-92-89.