Постійна комісія Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 19:24, 28 січня 2021, створена Admin (обговорення | внесок) (На початку каденції)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це стаття, яка знаходиться у процесі наповнення та перевірки. Інформація може швидко змінюватися
Зелені посилання - це пруфи, а всі імена посадових осіб є посиланнями на мультиреєстр Clarity Project

Бюджетна комісія є однією з двох найпопулярніших постійних комісій у всіх скликаннях Київради. Вона розглядає всі питання, пов'язані з грошима: бюджет міста, ПЕСР (Програму економічного і соціального розвитку)

Київрада-9, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

На початку каденції[ред.]

Зміни у складі[ред.]

Київрада-8, 25 жовтня 2015 - 25 жовтня 2020[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

На початку каденції[ред.]

Зміни у складі[ред.]

Київрада-7, 25 травня 2014 - 25 жовтня 2015[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

Голова та секретар з УДАР-Солідарності
УДАР-Солідарність від початку до кінця мала повний контроль, главу, секретаря та кворум - 1о (а потім 13) депутатів, тобто без голосів депутатів фракції проголосувати нічого було не можна. У комісії було 2 самовисуванці, та по 1 депутату з Батьківщини, Самопомочі, Радикальної партії, Свободи та Демальянсу. Потім єдиний представник Батьківщини з комісії вийшов.

На початку каденції[ред.]

19 червня 2014 року до комісії увійшли 17 депутатів:

  • 10 депутатів УДАР-Солідарності: Віктор Білич (УДАР), Ярослав Горбунов (УДАР), Олександр Грановський (УДАР), Ірина Косіченко (УДАР), Сергій Котвицький (УДАР), Вадим Онуфрійчук (УДАР), Вадим Пишняк (УДАР) Андрій Странніков (УДАР) (голова), Максим Шкуро (УДАР), Георгій Ясинський (УДАР) (секретар)

  • 2 самовисуванця: Вадим Столар (самовисуванець) (перший заступник голови комісії з питань залучення інвестицій), Володимир Гончаров (самовисуванець)

  • 1 депутат Радикальної партії: Олександр Вовченко (Радикальна партія) (заступник голови комісії із загальних питань)

  • 1 депутат Батьківщини: Володимир Бондаренко (Батьківщина)

  • 1 депутат Самопомочі: Максим Гапчук (Самопоміч)

  • 1 депутат Демальянса: Василь Гацько (Демальянс)

  • 1 депутат Свободи: Олег Чернецький (Свобода)

Зміни у складі[ред.]

13 листопада 2014 року склав повноваження УДАРівець Олександр Грановський 22 січня 2015 року до комісії увійшов УДАРівець Микола Швирид 12 лютого 2015 року з комісії вийшов Володимир Бондаренко (Батьківщина) та увійшов УДАРівець Юрій Сулига. 19 березня 2015 року до комісії увійшли УДАРівці Михайло Терентьєв та Олег Гаряга На останньому засіданні каденції у складі комісії було 19 депутатів: Віктор Білич, Олександр Вовченко (заступник), Максим Гапчук, Олег Гаряга, Василь Гацько, Володимир Гончаров, Ярослав Горбунов, Ірина Косіченко, Сергій Котвицький, Вадим Онуфрійчук, Вадим Пишняк, Вадим Столар (Заступник?), Андрій Странніков (голова), Юрій Сулига, Михайло Терентьєв, Олег Чернецький, Микола Швирид, Максим Шкуро, Георгій Ясинський (секретар)

Київрада-6, 25 травня 2008 - Майдан 2014[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

Судячи з поіменного голосування, з розподілом місць у комісіях на початку скликання погодилися усі, крім Блоку Кличка та Блоку Катеринчука. Депутати Блоку Катеринчука на засіданні не висловлювалися. Віталій Кличко заявив, що фракція не буде голосувати за склад комісій, бо не бачила проекту рішення, а представництво непропорційне. Це зауваження не було прийнято до уваги і у такому складі комісія працювала біля двох років.


Навесні 2011 року, через півроку після призначення Олександра Попова головою КМДА, у Київраді почалися зміни.
19 квітня Олесь Довгий звільнився з посади секретаря Київради за власним бажанням, вийшов з фракції та став позафракційним. Через 11 днів з фракції Леоніда Черновецького вийшли 17 депутатів, потім ще один, потім ще три. Приблизно у ті ж півроку двічі розкололася фракція БЮТ - восени 2010 року, та навесні 2011-го. Колишні депутати обох фракцій утворили велику кількість дрібних депутатських груп.

14 липня 2011 року Київрада різко змінила склад усіх депутатських комісій. Кількість членів фракції Партії Регіонів у бюджетній комісії не змінилася, але зменшилася кількість членів комісії від Блоку Черновецького і у комісії з'явився представник Блоку Катеринчука.
Проект цього рішення готував член Блоку Черновецького Віталій Павлик, але, судячи з даних поіменного голосування, не всі члени фракції з ним погоджувались.
68 голосів за рішення про перерозподіл у комісіях забезпечили фракції Партії Регіонів, ГАК, Народної партії, половина ще існуючої на той момент фракції Блоку Черновецького, колишні члени цієї фракції з групи Спортивний Київ, два колишніх УДАРівця з групи Сильна Україна, та 16 колишніх БЮТівців з депутатських груп Столичні реформи, Республіка Київ і Відродження Києва.
За це рішення не голосували БЮТ, УДАР, Блок Катеринчука, половина фракції Блоку Черновецького та її колишні члени з груп Ініціатива й Соціальна справедливість.


Кворуму у комісії не мала жодна з фракцій, ані до переформатування, ані після.

На початку каденції[ред.]

1 липня 2008 року до комісії увійшли 15 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

→ 24 грудня 2009 року з комісії вийшов Степан Черновецький (склав повноваження), а його місце у комісії посів Віктор Грушко.
→ 23 червня 2011 року склав повноваження Сергій Баранов-Мохорт через обрання народним депутатом.
→ 14 липня 2011 року різко змінився склад усіх депутатських комісій. З комісії вийшли Вячеслав Супруненко, Микола Лук’янюк, Ольга Славная та Денис Комарницький. Замість них у комісію увійшли Володимир Філіппов, Олександр Незнал, Володимир Лановий (Блок Катеринчука), Андрій Странніков та Олесь Довгий. Позиції заступників голови та секретарів, можливо, було скасовано (принаймні, вони не згадуються у рішенні), головою комісії залишився позафракційний Роман Ярошенко
→ 12 липня 2012 року склав повноваження та вийшов з комісії Володимир Лановий.

На кінець каденції[ред.]

Протоколів засідань комісій за це скликання на сайті Київради нема, але, судячи з анализу рішень Київради, на кінець шостого скликання у бюджетній комісії було 13 депутатів:

Київрада-5, 26 березня 2006 - 25 травня 2008[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

Незважаючи на те, що найбільшою фракцією у цьому скликанні був БЮТ (41 депутат), найбільшу кількість депутатів у бюджетній комісії мав удвічі менший Блок Черновецького (21 депутат). Представник БЮТ у комісії був лише один, Андрій Іванов, а після його виходу з фракції, у політичної сили в бюджетній комісії не залишилося жодного представника.

Під час пленарного засідання депутат БЮТ намагався зняти особовий склад комісій з розгляду, мотивуючи це тим, що представництво непропорційне і фракція не бачила проекту рішення, але цю пропозицію не підтримали і склад комісій був прийнятий голосами 69-ти депутатів.


Кворуму у комісії не мала жодна з фракцій. Інформації про імена заступників голів та секретарів комісії у рішенні про її створення нема.

На початку каденції[ред.]

14 червня 2006 року до комісії увійшли 15 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

Перевірити склад комісії на кінець скликання по протоколах неможливо через їх відсутність на сайті Київради. Але, судячи з аналізу рішень Київради, особовий склад комісії у цьому скликанні не змінювався.