11-та десантно-штурмова бригада ПДВ Східного округу РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

11-та десантно-штурмова бригада входить до Повітряно-десантних військ РФ.
Пункт постійної дислокації - військова частина №32364, місто Улан-Уде, Республіка Бурятія, Східний військовий округ РФ.

Бойові дії у Херсонській області[ред.]

Лютий 2022[ред.]

25 лютого Генштаб повідомив про здачу в полон двох росіян з 11-ї бригади - єфрейтора Касаткіна та капітана Бикоєва (у більшості публікацій був помилково названий Міхоєвим).За даними ресурсу Книга катів, обидва солдати приймали участь у спробах захоплення Херсонської області.

Російська пропаганда стверджує, що 25 лютого захопленням Каховського мосту силами 11-ї бригади, командував Денис Шишов, який отримав осколкове поранення голови під час операції.

Згадки у перехопленнях ГУР[ред.]

ГУР двічі публікував перехоплення розмов солдата 11-ї бригади, 23-річного Микити Чубукова, з батьками.
19 липня 2022 у перехопленні артиллерия - позор России Микита жалівся батькові на те, що українські військові "в нас из чего подряд стреляли все…все подряд по нам крыли. Там мясо, страшно" та пояснював, що російська артилерія "ужасная, пап! Позор России! Она по нам больше шлепает".

26 липня 2022 у перехопленні нашу бригаду трусами обозвали Микита жалівся вже матері: "нашу бригаду трусами обозвали! Потому что, видите ли, мы деревню ту не смогли взять", хоча "если б не наша бригада в самом начале, половина бы войск сюда бы вообще не заехала".
І розповідав про те, як (кажуть) побилися два генерали - неназваний генерал, який обізвав російських десантників трусами та екс-командир 11-ї бригади Денис Шишов, який "ему за это морду набил".