Ізюм у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Ізюм на мапі України - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Ізюм - це українське місто, центр Ізюмського району Харківської області.

Початок повномасштабного вторгнення[ред.]

2 березня 2022 року частини 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій РФ наступали у напрямку Краснограда (до 16-ти батальйонних тактичних груп) та Ізюма (до 4-х батальйонних тактичних груп), намагаючись створити умови для оточення українських військ, але понесли втрати та були зупинені на рубежі Богодухів - Чугуїв - Шевченкове.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

2022 рік[ред.]

27 квітня СБУ опублікувала перехоплення наша часть не захотела обратно возвращаться.
У ньому російський солдат, який стоїть під Ізюмом, розповідає другу, що у його підрозділі з 60-ти танків залишилося 10, а люди "половина в плену, половина 200-300-е".

28 квітня СБУ опублікувала перехоплення жену, детей обнять, а потом – по блядям!.
У ньому командир російського полку, який воює під Ізюмом, зізнається, що розстрілює власних солдатів, аби змусити деморалізований підрозділ йти у бій (не допомагає, у паніці навіть офіцери). І мріє про те, як буде відпочивати, якщо виживе.

2 травня СБУ опублікувала перехоплення нам сказали вас расстрелять.
У ньому російський військовий, який знаходиться під Ізюмом, розповідає знайомому, що солдати його підрозділу відмовляються йти у бій, бо бояться артилерії, а їм за це погрожують розстрілом свої ж.

22 липня ГУР опублікувало перехоплення было 107 человек, осталось 10
У ньому російський солдат, що знаходиться в Ізюмі, розповідає сестрі про шалені втрати у підрозділі та контузію. Солдат очікує, що його пошлють у наступ і не дуже сподівається вижити - сусідній 752-й полк нещодавно ходив у наступ на позиції ЗСУ і "25 человек просто полегло...все двухсотые! Мы вытаскивали, короче, полный фарш".

8 вересня СБУ опублікувала перехоплення хохлы вообще распоясались (є також переклад англійською)
У ньому російський військовий жаліється дружині на ситуацію на Харківському напрямку: "вчера ночью расхуярили базу…там очень много народу жили, там разные части...мы на Изюм пошли пешком...Изюм горит, все горит...не знаю, куда наши все везде продвигаются".

11 вересня ГУР опублікувало перехоплення тут идут бои, это мрак
Російський військовий, який знаходиться у Копанках біля Ізюма, розповідає дружині, що 14-го числа у нього мав закінчуватися контракт, але контракт "прибавили еще", а бої йдуть страшні. Дружина ридає, а солдат просить: "помогай, поднимай всех на уши".