Ізюм у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Ізюм на мапі України - скріншот з GoogleMaps
Donate.png

Ізюм - це українське місто, центр Ізюмського району Харківської області.

Початок повномасштабного вторгнення[ред.]

2 березня частини 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій РФ наступали у напрямку Краснограда (до 16-ти батальйонних тактичних груп) та Ізюма (до 4-х батальйонних тактичних груп), намагаючись створити умови для оточення українських військ, але понесли втрати та були зупинені на рубежі Богодухів - Чугуїв - Шевченкове.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

2022 рік[ред.]

27 квітня СБУ опублікувала перехоплення наша часть не захотела обратно возвращаться.
У ньому російський солдат, який стоїть під Ізюмом, розповідає другу, що у його підрозділі з 60-ти танків залишилося 10, а люди "половина в плену, половина 200-300-е".

28 квітня СБУ опублікувала перехоплення жену, детей обнять, а потом – по блядям!.
У ньому командир російського полку, який воює під Ізюмом, зізнається, що розстрілює власних солдатів, аби змусити деморалізований підрозділ йти у бій (не допомагає, у паніці навіть офіцери). І мріє про те, як буде відпочивати, якщо виживе.

2 травня СБУ опублікувала перехоплення нам сказали вас расстрелять.
У ньому російський військовий, який знаходиться під Ізюмом, розповідає знайомому, що солдати його підрозділу відмовляються йти у бій, бо бояться артилерії, а їм за це погрожують розстрілом свої ж.

22 липня ГУР опублікувало перехоплення было 107 человек, осталось 10
У ньому російський солдат, що знаходиться в Ізюмі, розповідає сестрі про шалені втрати у підрозділі та контузію. Солдат очікує, що його пошлють у наступ і не дуже сподівається вижити - сусідній 752-й полк нещодавно ходив у наступ на позиції ЗСУ і "25 человек просто полегло...все двухсотые! Мы вытаскивали, короче, полный фарш".