Довгеньке Харківської області у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Довгеньке на мапі України - скріншот з GoogleMaps
Donate.png

Довгеньке - це українське село, яке знаходиться в Ізюмському районі Харківської області.

Травень 2022[ред.]

26 травня СБУ опублікувала перехоплення если Долгенькое не берем - на комдива три уголовки.
Російський солдат розповідає матері, що його командира залякують кримінальними справами через проблему із захопленням Довгенького - росіяни вже три тижні як повідомили про взяття села, а насправді цього на момент розмови так і не сталося.
Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

Липень 2022[ред.]

12 липня СБУ опублікувала перехоплення у них минометчики и артиллеристы точно стреляют (є також переклад англійською)
У ньому командир російської розвідроти скаржиться другові, що вони ледь утримують позиції у Довгенькому: "У них дроны поднимаются…и наши ничего с этими дронами не могут сделать…семь единиц техники сожгли в деревне просто".
Співрозмовник питає, чому не допомагає російська авіація, і розвідник пояснює - російські гелікоптери прилітають два рази на тиждень і стріляють здалеку. А літаки не прилітають взагалі.
У той же час "укровский вертолет, бывает, два раза на дню прилетит, отработает по нам…У них и минометчики, и артиллеристы точно стреляют...у них и корректировка дронами…кто смотрит ночью, у них с тепловизорами дроны, а днем обычные…У них там 2-3 человека на расчете, они приехали, минометом отстреляли, уехали…А у нас они стоят где-то там в одном месте, косят постоянно, чуть ли не нам в окоп закидывают, эти дураки".