Запорізька область у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Запорізька область на мапі України - скріншот GoogleMaps
Support.png

Запорізька область знаходиться на Південному Сході України, її центром є місто Запоріжжя.

Міста та села області у довідках Енциклопедії[ред.]

Наразі у нас відкрито baby-довідки на:

Захоплення частини Запорізької області[ред.]

2 березня Генштаб ЗСУ отримав планувальні документи одного з підрозділів 810-ї бригади Чорноморського флоту РФ. Документи на війну з Україною були затверджені ще 18 січня 2022 року. За планом, захоплення України мало пройти протягом 15 діб з 20 лютого по 6 березня.

Підрозділ ворога мав здійснити висадку у Запорізькій області з великого десантного корабля "Орськ" в районі села Степанівка Перша.
Далі бригада мала діяти разом із військовими частинами 58-ї армії РФ, а саме з 177-м полком морської піхоти. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

Під окупацією Росії[ред.]

13 квітня СБУ опублікувала перехоплення Кирилл!! Ты пил энергетики??.
У ньому російський солдат ділиться з дружиною подробицями першого ж дня діяльності його підрозділу на Запоріжчині - "…как начали красть все себе, набирать…короче, грабанули их нефигово". Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.

15 квітня СБУ опублікувала перехоплення, у якому російський солдат Салават Сарсенов вихвалявся перед своїм другом катуванням українських військовополонених на Запорізькому напрямку.
Текст перехоплення доступний у довідці Кати-росіяни, ми не цитуємо його тут для збереження психіки читачів.

2 травня СБУ опублікувала перехоплення маленькими пачками везут.
У ньому російський солдат, який знаходиться у Запорізькій області, жаліється, що від його роти залишилося біля 20 людей і обговорює з колегою доставку мертвих тіл російських військових у Крим - їх везуть маленькими "пачками", аби люди не переживали через кількість трупів. Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.

17 травня СБУ опублікувала перехоплення мы лохи.
У ньому російський контрактник, який воює на Запоріжчині, сварить скаржиться другу на ЗСУ на гарне забезпечення ЗСУ та відсутність такого у російської армії - "сами покупаем, спонсоров пытаемся найти". Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.

18 травня СБУ опублікувала перехоплення українська мова.
У ньому російський військовий, який перебуває на Запоріжчині, жаліється колезі на українські ДРГ, які "каждую ночь начинают в село заходить". Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.