58-ма армія Південного округу РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

58-ма загальновійськова армія РФ входить до Південного військового округу.

Пункт постійної дислокації штабу - військова частина №47084, місто Владикавказ, Північна Осетія.

У Лютій війні беруть участь щонайменше перелічені з'єднання 58-ї армії:

Захоплення частини Запорізької області[ред.]

2 березня Генштаб ЗСУ отримав планувальні документи одного з підрозділів 810-ї бригади Чорноморського флоту РФ. Документи на війну з Україною були затверджені ще 18 січня 2022 року. За планом, захоплення України мало пройти протягом 15 діб з 20 лютого по 6 березня.

Підрозділ ворога мав здійснити висадку у Запорізькій області з великого десантного корабля "Орськ" в районі села Степанівка Перша.
Далі бригада мала діяти разом із військовими частинами 58-ї армії, а саме з 177-м полком морської піхоти. Кінцевою метою цих сил було блокування та взяття під контроль Мелітополя.

Травень 2022[ред.]

24 травня СБУ опублікувала перехоплення от 58-ой армии вообще ничего не осталось.
У ньому російський солдат розповідає дружині про долю з'єднань Південного округу армії РФ, які разом заходили у (поки невідомий) регіон. У переліку згадується 205-та бригада, 34-та бригада та 58-ма армія, від якої "не осталось практически ничего" - наприклад, у роті одного зі знайомих солдата не залишилося жодної живої людини.
Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

Червень 2022[ред.]

2 червня СБУ опублікувала перехоплення мужа забрали и сказали, что увезли в 58-ю армию.
Воно містить 3 телефонні розмови - різні жінки телефонують до "комендатури Росгвардії" у Мелітополі та повідомляють про викрадення іхніх чоловіків. У першої чоловіка закрили в багажнику машини "ребята с комендатуры", у другої теж чоловіка забирали у багажнику, разом із, власне, машиною та мотоблоком, але вже "сказали что с полиции". У третьої чоловіка забрали у Токмаку і сказали, що відправляють у Мелітополь, до 58-ї армії. Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.