Росгвардія у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Скріншот з відео 2019 року, яке було розміщено на Youtube-каналі Радіо Свобода.
Support.png

Росгвардія - центральний орган управління військами російської Національної гвардії, які було створено на основі внутрішніх військ російського МВД у 2016 році.

До складу Росгвардії входять підрозділи спецназу ОМОН та СОБР, а ключовим її завданням є протидія "масовим порушенням громадського порядку", тобто, розгон протестів.

Росгвардія має 8 округів дислокації:


Бойові дії та воєнні злочини у Лютій війні[ред.]

2022 рік[ред.]

Намагання захопити Гостомель[ред.]

27 лютого 2022 року СБУ опублікувала документи російських військових, яких українські силовики розбили під Гостомелем.У документах були поіменні дані, секретні паролі та шифри, бойовий розрахунок з позивними бійців і командирів, шляхи нападу та відходу та умовні знаки противника.

Згідно з цими документами, у спробах захоплення Гостомеля брали участь бійці всіх регіонів Сибірського округу Росгвардії.

Окупація Херсона[ред.]

За словами екс-десантника 56-го полку РФ росіянина Павла Філатьєва, після того, як Херсон було захоплено, до міста увійшли підрозділи Росгвардії.

Згадки у перехопленнях ГУР та СБУ[ред.]

2022 рік[ред.]

3 березня СБУ опублікувала перехоплення сколько там наваляло наших
У ньому російський ОМОНівець розповідає про бій під Гостомелем, згадуючи підрозділи Росгвардії - Кемерівський СОБР та красноярців, яких розбили вщент.

24 березня СБУ опублікувала перехоплення похороны двух ребят обходятся в 200 000.
У ньому російський солдат розповідає, що перестав розуміти, навіщо було "затеивать эту спецоперацию" - навіть загиблих військовим доводиться ховати власним коштом, бо командування і Росгвардія ніяк не допомагають.

3 травня СБУ опублікувала перехоплення боевики наши все заднюю дали.
У ньому російський солдат каже знайомому, що втрат на фронті у росіян "больше, чем за 4 года Чечни" та ділиться своїми враженнями від хоробрості Росгвардії й інших "елітних підрозділів" - "массовки устраивают и не хотят дальше идти...заднюю дали...И отказываются ехать дальше".

2 червня СБУ опублікувала перехоплення мужа забрали и сказали, что увезли в 58-ю армию.
Воно містить 3 телефонні розмови - різні жінки телефонують до "комендатури Росгвардії" у Мелітополі та повідомляють про викрадення іхніх чоловіків. У першої чоловіка закрили в багажнику машини "ребята с комендатуры", у другої теж чоловіка забирали у багажнику, разом із, власне, машиною та мотоблоком, але вже "сказали что с полиции". У третьої чоловіка забрали у Токмаку і сказали, що відправляють у Мелітополь, до 58-ї армії.

30 серпня ГУР опублікувало перехоплення все передвижения по нулям
У ньому дружина російського солдата повідомляє чоловікові, що "ротации никакой не будет, потому что вооруженные силы нашей Российской Федерации по закону не ротируют. Ротируют только Росгвардию, военнослужащие все там".