Парад на 9 травня

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Парад військової техніки на 9 травня, яке в Росії називають "Днем Перемоги" - сакральна подія для мешканців РФ.
Згідно з перехопленнями та повідомленнями російської пропаганди, на початку Лютої війни планувалося, що парад 9 травня 2022 року проходитиме не лише в Росії, а і в Україні, яка, за планом російського керівництва, на той момент мала б уже бути повністю захопленою.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

До 9 травня 2022 року[ред.]

2 квітня СБУ опублікувала перехоплення какое маршировать на параде, тут война идет.
У ньому дружина російського солдата розповідає, що їм сказали, начебто війна має закінчитись парадом на 9 травня, коли російські воїни будуть марширувати Україною. Росіянин від такої новини шаленіє - він бачить війну, зруйновані міста, мертвих мирних жителів та дезертирство і у швидку перемогу не вірить.

8 травня ГУР опублікувало перехоплення самая страшная война в истории.
Перехоплення складається з кількох розмов. У одній з них дружина солдата з дагестанського міста Буйнакськ (місце дислокації 136-ї бригади) безуспішно намагається з’ясувати у чоловіка, "когда конец?" та розповідає, що "Путин (не официально по телевизору, а вот так, в ваших кругах), он отдал приказ, чтоб до 9-го мая нахрен все это закончить. Он сказал, если до 9-го не закончим, то ядерной хренью их всех спалить и пусть сдохнут все нахрен".

Після 9 травня 2022 року[ред.]

12 травня ГУР опублікувало перехоплення старый маразматик Путин.
У ньому подруга російського солдата скаржиться йому на промову Путіна, яка їй не сподобалася - "его речь, это была жесть какая-то. При чем здесь Одесса, Донбасс, Суворов, Мономах и великая отечественная война?". Солдат у відповідь називає Путіна "старым маразматиком" і сумнівається у перемозі Росії у війні.

12 травня ГУР опублікувало перехоплення он адекватный вообще?.
У ньому російський солдат обурюється проведенням параду під час війни, а його співрозмовниця - промовою Путіна на параді, який "почтил память погибших в Одессе в 2014 году, он адекватный вообще?".