Сахалінська область РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Сахалінська область на мапі - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Сахалінська область знаходиться на Далекому Сході РФ, її центром є місто Южно-Сахалінськ.
Межує по морю з Японією. Повністю розташована на островах - острові Сахалін та низці спірних Курильських островів, які на думку РФ належать РФ, а на думку Японії, є тимчасово окупованою територією Японії.
У жовтні 2022 року Україна визнала Курильські острови територіями Японії, що перебувають під окупацією Росії.

Військові підрозділи Сахалінської області входять до Східного військового округу, а внутрішні війська - до Східного округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія області: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання області[ред.]

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

15 червня ГУР опублікувало перехоплення 90 людей курильських
У ньому один російський військовий розповідає іншому, що їхній спільний знайомий, скоріше за все, мертвий (його другий день не можуть знайти), а також, що до них приїхали "90 человек курильских", з яких половина шокована і відмовляється воювати. Його співрозмовник запевняє, що "так и будет сейчас везде".

19 червня ГУР опублікувало перехоплення нет мам, все
У ньому російський солдат, який знаходиться на Харківському напрямку, розповідає матері з Сахаліну, що йому дозволять звільнитися, якщо вона здобуде довідку, ніби вона хворіє і крім нього, допомагати їй нікому. Матір агітує не поспішати з рішеннями, але солдат каже, що жодного бажання далі воювати в Україні у нього нема.