106-та повітрянодесантна дивізія Західного округу РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

106-та повітрянодесантна дивізія входить до Західного військового округу РФ.

Пункт постійної дислокації штабу - військова частина №51460, місто Тула, Тульська область.

Які регіони України атакувала 106-та дивізія[ред.]

Спроби захоплення Києва та Київської області[ред.]

8 березня частина 106 дивізії знаходилася біля Ірпеня (або безпосередньо у місті), беручи участь у спробах захоплення Києва.

10 липня ЗСУ завдали удару по складу з боєприпасами в окупованому армією РФ Шахтарську. За кілька днів Стратком ЗСУ повідомив, що внаслідок ураження ракетами HIMARS було знищено всіх заступників командира 106 дивізії ПДВ, окрім одного з позивним "Барсук".

Військові злочини та злочинці[ред.]

На початку квітня 2022 року Стратком ЗСУ опублікував перелік людей та підрозділів армії РФ, які були безпосередньо причетними до вбивств цивільних українців у Бучі, Ірпені та Гостомелі. Серед них був названо командира 106-ї дивізії Володимира Селіверстова, його заступника Сергія Серпухова та підлеглих командирів полків - командира 51-го полку Павла Філяєва та командира 137-го полку Романа Борсука.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

10 серпня 2022 року ГУР опублікувало перехоплення ничо хорошего, все как всегда
У ньому російський військовий розповідає сину, який воює в Україні, що треба бути обережнішим з HIMARS, бо "вон, управление 106-й дивизии, Тулу накрыли". Ймовірно, він має на увазі удар по складу з боєприпасами, який відбувся місяцем раніше, 10-го липня.