Відмінності між версіями «Іванченко Вадим Анатолійович»
Admin (обговорення | внесок) (→Позиція у резонансних питаннях) |
Admin (обговорення | внесок) (→Афіліації) |
||
Рядок 29: | Рядок 29: | ||
= Афіліації = | = Афіліації = | ||
− | <p> | + | <p>'''<span class="link-proof target">[https://liko-holding.com.ua/about-company/igor-volodymyrovych-lysov/ {{#tip-text: Ігор Лисов| Посилання на біографію Ігоря Лисова на зайті будівельної компанії "Ліко-Холдинг"}}]</span>, власник будівельної компанії "Ліко-Холдинг", колишній народний депутат'''<br> |
+ | У 2022 році Вадим Іванченко займався <span class="link-proof target">[https://www.facebook.com/Vadim.Ivanchenko.Kyiv/posts/1595258677542077 {{#tip-text: доставкою| Посилання на публікацію Вадима Іванченка у facebook}}]</span> гуманітарної допомоги та підтримкою <span class="link-proof target">[https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1656117988122812&set=pb.100011738803865.-2207520000.&type=3 {{#tip-text: госпіталю| Посилання на публікацію Вадима Іванченка у facebook}}]</span> від імені фонду Ігоря Лисова.</p> | ||
+ | |||
+ | <p>'''Нуруліслам Аркаллаєв, колишній народний депутат'''<br> | ||
+ | Вадим Іванченко працював помічником Нуруліслама Аркаллаєва у Верховній Раді у 2007 - 2012 роках.</p> | ||
+ | |||
+ | <p>'''Юрій Курінний, екс-депутат Київради від "Єдності"'''<br> | ||
+ | Вадим Іванченко та Юрій Курінний були підписантами партійної організації на момент її ліквідації у 2023 році.</p> | ||
= Реєстри та контакти = | = Реєстри та контакти = |
Версія за 11:49, 22 лютого 2025

Діючий депутат Київради, член фракції Єдність, балотувався в Голосіївському районі.
Перший заступник голови комісії з питань охорони здоров'я.
До цього був депутатом Єдності у скликанні Київради 2015 - 2020 років.
Зміст
До обрання депутатом[ред.]
Згідно з біографією на сайті Київради, на момент першого обрання депутатом у 2015 році Вадим Іванченко працював заступником директора власної компанії Стугна.
За даними "Чесно" на початку 2010-х він очолював Голосіївську партійну організацію "Партії Регіонів" і працював помічником народного депутата цієї партії. На момент ліквідації партійної організації у 2023 році Вадим Іванченко значився її підписантом.
У Київраді-8, 2015 - 2020[ред.]
Був депутатом фракції Єдність та заступником голови комісії з питань охорони здоров'я.
У діючій Київраді-9, 2020 - present[ред.]
Депутат фракції Єдність, перший заступник голови комісії з питань охорони здоров'я.
У 2022 році: після 24 лютого Київрада зібралася вперше 13 березня 2022 року. Вадим Іванченко був на цьому засіданні, а в цілому відвідав 14 з 17-ти засідань, що відбулися у період з 24 лютого по 31 грудня 2022 року.
Позиція у резонансних питаннях[ред.]
1. Забудова спортивного парку на Академмістечку: проголосував проти передачі спортивного парку під будівництво 6-ти багатоповерхівок.
2. Маєток Баккалинського: був відсутній під час голосування за передачу старовинного будинку під демонтаж та будівництво адмінбудівлі.
Афіліації[ред.]
Ігор Лисов, власник будівельної компанії "Ліко-Холдинг", колишній народний депутат
У 2022 році Вадим Іванченко займався доставкою гуманітарної допомоги та підтримкою госпіталю від імені фонду Ігоря Лисова.
Нуруліслам Аркаллаєв, колишній народний депутат
Вадим Іванченко працював помічником Нуруліслама Аркаллаєва у Верховній Раді у 2007 - 2012 роках.
Юрій Курінний, екс-депутат Київради від "Єдності"
Вадим Іванченко та Юрій Курінний були підписантами партійної організації на момент її ліквідації у 2023 році.
Реєстри та контакти[ред.]
Тут - декларації, компанії та суди усіх осіб на ім'я Вадим Анатолійович Іванченко, а тут - профіль депутата на сайті Київради.
Звернутися до депутата можна:
→ Електронною поштою [email protected];
→ Через facebook-сторінку;
→ Через громадську приймальню, яка знаходиться на вулиці Заболотного 20а.