Тесленко Павло Петрович

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 11:47, 16 березня 2024, створена Admin (обговорення | внесок) (Дії в якості депутата Київради-8, 2015 - 2020)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця довідка висвітлює лише дії особи щодо питань, які вивчає Енциклопедія
Зелені посилання - це пруфи, а блакитні посилання це реєстри
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Павло Тесленко. Скріншот з відео пленарного засідання Київради 26 вересня 2017 року.
Support.png

Екс-депутат Київради, балотувався в Дніпровському районі. Працював у двох скликаннях:

До обрання депутатом[ред.]

Згідно біографії Павла Тесленка на сайті Київради, на момент обрання у 2008 році він "працював у комерціних структурах", а згідно даних УП був директором ПрАТ Червоний мак, яке займається роздрібною торгівлею.
Згідно даних реєстрів, Павло Тесленко був помічником нардепа Станіслава Довгого (батька Олеся Довгого) ще до обрання, у 5-му скликанні Верховної Ради, тобто, мав афіліацію з "молодою командою Черновецького" вже на момент балотування від Блоку Катеринчука.

Дії та рішення у Київраді-6, 25 травня 2008 - Майдан 2014[ред.]

Пройшов у Київраду від Блоку Катеринчука, який на виборах декларував запеклу боротьбу з Леонідом Черновецьким, обіцяючи, що за Катеринчука киянам буде не соромно.
Після виборів Микола Катеринчук заявив, що його фракція не буде підтримувати кандидатуру Олеся Довгого на посаду секретаря Київради, але вже за тиждень, у день таємного голосування за призначення секретаря Київради, 3 з 5-ти депутатів його політичної сили (у тому числі Павло Тесленко) проголосували за призначення Довгого секретарем. Після цього Павло Тесленко, Роман Ярошенко та Борис Гавриленко, які стали на бік Леоніда Черновецького, намагалися створити фракцію Катеринчука попри бажання самого Катеринчука, втім, не змогли цього зробити. Врешті-решт фракцію було створено без Тесленка, Ярошенка й Гавриленка, але всі вони лишилися депутатами, а Олесь Довгий лишився секретарем Київради.
Павло Тесленко залишався позафракційним кілька років, а після призначення регіонала Олександра Попова головою КМДА приєднався до Партії Регіонів. Був членом комісії з питань власності.

У резонансних питаннях: на боці забудовників[ред.]

1. Садиба Мурашка, спроба знищення пам'ятки на Малій Житомирській.
Голосував за продаж землі забудовнику, а також за звільнення забудовника від зобов'язання передати місту приміщення у комплексі на місці пам'ятки.

У резонансних питаннях: на боці активістів[ред.]

1. Пейзажні котики, спроба забудови Пейзажної Алеї.
У 2012 році підтримав припинення права забудовника на землю під "Пейзажними котиками" та визнання алеї пам'яткою природи.

У Київраді-8, 2015 - 2020[ред.]

Був депутатом фракції Єдність і заступником голови комісії з питань ЖКГ та енергетики.

У резонансних питаннях: на боці забудовників[ред.]

1. Забудова спортивного парку на Академмістечку багатоповерхівками: голосував за передачу землі забудовнику.

Після Київради, 2020 - present[ред.]

Реєстри та контакти[ред.]

Тут - декларації, компанії та суди усіх осіб на ім'я Павло Петрович Тесленко, тут профіль екс-депутата на сайті Київради, а тут - його facebook-сторінка.