Головна сторінка

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це перевірена стаття. Якщо ви бачите тут непідтверджену інформацію, або викривлююче твердження, давайте це обговоримо

Енциклопедія громадянина - це архів достовірних даних про українських політиків, активістів, представників бізнесу, а також про перебіг українських протестів, суспільно значущих конфліктів та ініціатив. Проект створений для практичної допомоги українському громадянському суспільству.

Будь-який факт публікується тут, лише якщо він підтверджений фото, відео, документом, чи посиланням на релевантне першоджерело. Достовірність тверджень можна перевірити в один клік та обговорити публічно - кожна стаття наскрізь прошита пруфами, та посиланням на групу публічного діалогу.

Цей сайт є відкритою частиною Енциклопедії - наразі сюди завантажено лише невелику частину наявного в архіві масиву даних:
- повний опис усіх фракцій та депутатських комісій Київради за 15 років;
- перші 120 дос’є київських депутатів, які наповнюються поступово;
- перші кілька довідок про київські кейси протесту;
- архів довідок, які документують перебіг Лютої війни.
З нашим закритим архівом даних працює також комерційна Довідкова - у ній можна замовити розширену довідку про будь-яку українську компанію, організацію, людину чи перебіг подій у конфліктному кейсі.

Відкрита частина Енциклопедії є некомерційним продуктом, і для забезпечення неупередженого підходу, тут ми публікуємо інформацією шар за шаром. Ми не опублікуємо довідку на одного депутата міської ради - ми відкриємо хмару депутатів певного скликання і додамо в усі дос’є дані щодо позиції людини у конфліктах, які встигли дослідити.
Хмари довідок циклу "Люта війна" на сьогодні відштовхуються від розшифрованих перехоплень телефонних розмов солдатів російської армії та архівів.
На сьогодні ми розшифрували 519 перехоплень, які були опубліковані СБУ та ГУР у 2022 році і відкриваємо baby-довідки на людей, українські та російські населені пункти, явища, підрозділи російської армії, та компанії, що згадуються у перехопленнях та архівах.

Відкриту частину Енциклопедії створюють Юлія Нікітіна та ГО "Культура проти хамства", жоден з учасників якого не має політичних амбіцій чи замовних публікацій в анамнезі. ГО наразі не має зовнішнього фінансування, але приймає донейти.Новини

Відкрито 400 довідок хмари Люта Війна.

Довідкова 1.png