Київ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 11:18, 4 грудня 2022, створена Admin (обговорення | внесок) (Лютий 2022)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Файл:Kyiv sword by Nikita Titov.jpeg
Робота українського графіка Нікіти Тітова
Donate.png

Київ - це столиця, найбільше місто в Україні, та центр Київської області. Головним органом місцевого управління є Київрада.


"Бросок мангуста" і спроба захоплення Києва[ред.]

Лютий 2022[ред.]

Напад на Київ почався у перші ж хвилини Лютої війни - вже о 5.00 24 лютого на вулиці Садовій 54 загорівся двоповерховий житловий будинок внаслідок падіння фрагментів літака. Через кілька хвилин після цього у місті почалися вибухи, а біля 7-ї ранку російська ракета впала на вулиці Васильківській.

27 лютого СБУ опублікувала перехоплення на мосту из ГостомЕля попали под обстрел
У ньому російський солдат розповідає, що після обстрілу на мосту з Гостомеля на Київ у його підрозділі є вбиті та поранені, а техніку знищено повністю.

Березень 2022[ред.]

15 березня СБУ опублікувала перехоплення ты не можешь у кого-нибудь из местных забрать телефон и звонить мне каждый день?
У ньому матір російського солдата жаліється на зростання цін на унітази, цитує Путіна (в Україні немає російських строковиків, кільце навколо України стискається) та питає "когда вы возьмете Киев?" Солдат невесело пояснює, що "это все очень долго будет" та просить не вірити пропаганді.

24 березня СБУ опублікувала перехоплення тут никто никого не жалеет.
У ньому російський солдат, підрозділ якого намагається взяти в облогу Київ, розповідає про те, як помирають та отримують каліцтва на війні російські "пацаны молодые, по 19, по 20 лет".

Квітень 2022[ред.]

3 квітня СБУ опублікувала перехоплення зачем тебе говорить правду, если ты переживать будешь.
У ньому російський солдат розповідає дружині про відступ від Києва: "Мы сегодня ушли, первая группа, завтра остатки...Потому что сегодня или завтра там наступление будет". Каже, що росіяни потерпають від ЗСУ, а російські новини про те, що "берут один за одним города" - неправда.

9 квітня СБУ опублікувала перехоплення ты сложишь оружие и не идешь дальше
У ньому мати російського солдата з 36-ої бригади перелічує загиблих знайомих та розповідає, що "вы сейчас будете обратно туда заходить, через Киев, Ростов". Але вона домовилася - він може скласти зброю та більше в Україну не заходити. Син упевнений, що йому нічого не загрожує та що його скоро і так виведуть.