Ростовська область РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Ростовська область на мапі - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Ростовська область знаходиться на півдні європейської частини РФ. Межує з Україною - межа проходить по Донецькій та Луганській областях.
Її військові підрозділи входять до Південного військового округу, а внутрішні війська - до Південного округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія області: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання області[ред.]

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

2022 рік[ред.]

9 квітня СБУ опублікувала перехоплення ты сложишь оружие и не идешь дальше
У ньому мати російського солдата з 36-ої бригади перелічує загиблих знайомих та розповідає, що "вы сейчас будете обратно туда заходить, через Киев, Ростов". Але вона домовилася - він може скласти зброю та більше в Україну не заходити. Син упевнений, що йому нічого не загрожує та що його скоро і так виведуть.

16 квітня СБУ опублікувала перехоплення наркоманы, деды и проститутки.
У ньому російський військовий інструктор скаржиться на новобранців з Ростова - каже, що їм прислали непридатних до військової служби людей, які до того ж самі у себе мародерять.

27 липня ГУР опублікувало перехоплення чеченская и афганская вместе взятые – ясельки
У ньому російський військовий розповідає, що кадирівський батальйон "Восток" приїхав лише на тиждень, постраждав і одразу поїхав, бо ця війна страшніша за чеченську та афганську війни. Дружина каже, що одну з ростовських військових частин також сильно розгромили і тепер туди беруть всіх.

13 серпня ГУР опублікувало перехоплення с Крыма вообще никого нету
У ньому російський солдат, який знаходиться у Харківській області, розповідає жінці, що у нього лишилося мало людей, адже "вся шваль убежала, остались одни ветераны и дети с характером". Дітьми солдат називає 20-річних людей, які "фильмов пересмотрели", він радіє, що російська пропаганда працює добре. Солдату не подобається, що більшість солдатів це "юг страны, Ставрополь, Ростов", а з Криму нікого нема, бо "наша хата с краю".