Чеченська Республіка (РФ) у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Чеченська Республіка на мапі - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Чеченська республіка знаходиться на південному виступі території РФ біля Каспійського моря.
Її військові підрозділи входять до Південного військового округу, а внутрішні війська - до Північно-Кавказського округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія республіки: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання республіки[ред.]

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

2022 рік[ред.]

17 березня СБУ опублікувала перехоплення ничо мы не делаем, прячемся мы (є також переклад англійською).
У ньому російський солдат, який знаходиться під Маріуполем, розповідає дружині про воєнну тактику армії РФ - їх б'ють, а потім вони ховаються. Солдат жаліється на море вбитих і розповідає про кадирівців, які "просто отступили и все".

20 березня СБУ опублікувала перехоплення в армії РФ дійсно існують заградзагони з кадирівців (є також переклад англійською).
У ньому солдат-кадирівець розповідає людині (голоси звучать доволі дивно і зрозуміти, належить другий голос жінці чи чоловіку, складно), що в українських артилеристів "снаряди не закінчуються", втрат багато, а "нещодавно тут у хлопців убили командира спецназу". І про те, що його завдання - "гнати назад цих вошивих солдатів, коли вони починають розбігатися".

2 квітня СБУ опублікувала перехоплення кадирівці в Маріуполі (є також переклад англійською).
У ньому дружина російського солдата розповідає чоловіку про відео кадирівців, у якому ті стріляють по дівчині-підлітку в Маріуполі. Інший солдат розповідає про те, як росіяни їдять українських собак.

26 квітня СБУ опублікувала перехоплення ото и все чечены
У ньому російський військовий спростовує інформацію про захоплення міста Рубіжне в Луганській області - російські ЗМІ повідомляють про перемогу, а насправді Рубіжне взяти поки не вдалося. І розповідає, що насправді коїться на фронті - російський спецназ та кадирівці постраждали під час боїв і тепер "больше они никуда не ходят, сидят там на окраине города, занимаются "эвакуацией": сюда фуры с колбасой гонят, а назад – фуры с машиной и золотом. Типа гуманитарку сюда, а отсюда награбленное тянут".

29 квітня СБУ опублікувала перехоплення трупы русских солдат просто привозят и кидают.
У ньому російський солдат розповідає про нелюдське поводження з загиблими та дезертирство в армії РФ - у його підрозділі з 67-ми людей залишилося 10. Каже, пішли солдати з Дагестану та Чечні, сказали, що це "не їхня війна". Воювати залишилися казахи, калмики та росіяни.

7 травня СБУ опублікувала перехоплення кадирівці вкрали пістолет.
У ньому російський солдат, який стоїть на Херсонщині, скаржиться знайомому, що кадирівці попросили його пустити їх помолитися, а потім вкрали у нього пістолет. І тепер, якщо за два дні він не дістане десь новий, його вб'ють свої ж.

19 травня ГУР опублікувало перехоплення чеченцы называют мясом.
У ньому солдат російської армії, мобілізований з так званої "ДНР", розповідає, що весь його підрозділ планує йти з війни, включно з командиром батальйону та полковником штаба - вони воюють на передовій із гвинтівками 1943-го року, кадирівці називають їх м'ясом, а через кордон вони переходили, як "груз 200".

27 липня ГУР опублікувало перехоплення чеченская и афганская вместе взятые – ясельки
У ньому російський військовий розповідає, що кадирівський "батальйон "Восток"" приїхав лише на тиждень, постраждав і одразу поїхав, бо ця війна страшніша за чеченську та афганську війни. Дружина каже, що одну з ростовських військових частин також сильно розгромили і тепер туди беруть всіх.