Відмінності між версіями «Ковальчук Михайло Миколайович»

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(У резонансних питаннях: на боці забудовників)
(У резонансних питаннях: на боці забудовників)
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
=== У резонансних питаннях: на боці забудовників ===
 
=== У резонансних питаннях: на боці забудовників ===
<p>1. '''<span class="link-local">[[Академіка Вернадського 32, забудова спортивного парку| Забудова спортивного парку]]</span> на Академмістечку''' багатоповерхівками: <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне 22 квітня оренда стадіону на Вернадського 2021 під забудову.jpg|{{#tip-text: проголосував за| Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> передачу землі забудовнику під будівництво 6-ти багатоповерхівок.</p>
+
<p>1. '''<span class="link-local">[[Академіка Вернадського 32, забудова спортивного парку| Забудова спортивного парку]]</span> на Академмістечку''' багатоповерхівками: <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне 22 квітня оренда стадіону на Вернадського 2021 під забудову.jpg|{{#tip-text: проголосував за| Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> передачу землі забудовнику під будівництво 6-ти багатоповерхівок.<br>
<p>2. '''<span class="link-local">[[Юрія Іллєнка 30, маєток Баккалинського| Маєток Баккалинського]]</span>''': проголосував <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне Іллєнка 30 під знос.png|{{#tip-text: за передачу | Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> старовинного будинку під знищення та <span class="link-proof target">[https://kmr.ligazakon.net/document/mr210595$2021_04_22 {{#tip-text: будівництво| Посилання на рішення Київради}}]</span> адмінбудівлі, незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.</p>
+
2. '''<span class="link-local">[[Юрія Іллєнка 30, маєток Баккалинського| Маєток Баккалинського]]</span>''': проголосував <span class="link-proof target">[[:File:Поіменне Іллєнка 30 під знос.png|{{#tip-text: за передачу | Скріншот з поіменного голосування Киівради 22 квітня 2021 року}}]]</span> старовинного будинку під знищення та <span class="link-proof target">[https://kmr.ligazakon.net/document/mr210595$2021_04_22 {{#tip-text: будівництво| Посилання на рішення Київради}}]</span> адмінбудівлі, незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.</p>
  
 
== Під час <span class="link-local">[[Люта Війна| Лютої війни]]</span> ==
 
== Під час <span class="link-local">[[Люта Війна| Лютої війни]]</span> ==

Версія за 18:25, 15 березня 2024

Ця довідка висвітлює лише дії особи щодо питань, які вивчає Енциклопедія
Зелені посилання - це пруфи, а блакитні посилання це реєстри
Ця довідка наповнюється поступово. Якщо ви бачите тут непідтверджену чи викривлюючу інформацію, давайте це обговоримо

Михайло Ковальчук. Скріншот з відео пленарного засідання Київради 23 лютого 2021 року.
Support.png

Екс-депутат діючого скликання Київради від Батьківщина.
І до обрання, і під час виборів, і впродовж роботи в Київраді був публічним прихильником теорії змови, яку можна описати цитатами:
- "сіоністи планують вживляти чіпи";
- "5G - це ЗЛО";
- "ковід, вакцини, хімтрейли, чіпи, педофіли, Білл Гейтс";
- "намордники, Кін-дза-дза, Конституція".

Ці переконання кандидата в депутати не завадили його включенню у список "Батьківщини" та роботі у Київраді впродовж 16-ти місяців. Втім, після початку Лютої війни депутат почав стверджувати, що мобілізація не має юридичної сили, що, ймовірно, і призвело до відкликання його мандата.
Пан Ковальчук заявив, що піти з партії вирішив сам і тепер хоче створити нову партію та навіть міжнародний рух для протистояння "глобалістам-окультистам" та "міжнародній мафії".

До цього депутатом досліджуваних скликань Київради не був.

У Київраді-9, 2020 - 2022[ред.]

У 2020 році був обраний депутатом Київради від партії Батьківщина, балотувався у Дарницькому районі.
13 березня 2022 року був виключений з фракції, а двома місяцями пізніше став першим депутатом Київради з 2010 року, якого було примусово позбавлено депутатського мандату.

Постійна комісія: був членом комісії з питань екологічної політики.

У резонансних питаннях: на боці забудовників[ред.]

1. Забудова спортивного парку на Академмістечку багатоповерхівками: проголосував за передачу землі забудовнику під будівництво 6-ти багатоповерхівок.
2. Маєток Баккалинського: проголосував за передачу старовинного будинку під знищення та будівництво адмінбудівлі, незважаючи на кампанію активістів за збереження будинку.

Під час Лютої війни[ред.]

Впродовж періоду спроб захоплення столиці Михайло Ковальчук у Київраді не з'являвся - він повідомив, що поїхав з Києва, бо перш за все має піклуватися про своїх дітей. Гуманітарною допомогою депутат не займався, про що теж повідомив сам. Не відвідав жодного з "воєнних" засідань Київради.

Впродовж всього першого року війни пан Ковальчук дуже багато писав у мережі facebook про своє бачення ситуації - зокрема стверджував:
- що мобілізація не має юридичної сили, бо не було оголошено війну, тому нема чого залучати цивільних до оборони;
- що солдати ЗСУ мають ігнорувати накази командування, якщо це накази про відступ (самого Ковальчука при цьому на фронті у 2022 році не було - він звільнений від призову, як багатодітний батько);
- (обережно - за посиланнями антисемітські висловлювання) що буквально у всіх проблемах винні євреї, в Україні та Росії діє один окупаційний режим метою якого є знищення "слов'ян". А також - що десь існують "юдейські рабині" та кошмарні ритуали;
- що Міхеіл Саакашвілі торгував органами, вакцини вбили Руслану Писанку, біженство - це сучасна работоргівля, ЛГБТ та "московські кримінальні поняття" - дві сторони однієї медалі, а обрізання практично дорівнює кастрації.

Реєстри та контакти[ред.]

Тут декларації, компанії та суди усіх осіб на ім'я Михайло Миколайович Ковальчук, тут профіль екс-депутата на сайті Київради, а тут - його facebook-профіль.

Афіліації[ред.]

Згідно з декларацією за 2020 рік, дохід у звітному році отримував у вигляді благодійної допомоги від компанії Ніка-Гарант.