Берислав у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Берислав на мапі України - скріншот з GoogleMaps
Donate.png

Берислав - це українське місто, центр Бериславського району Херсонської області.
Наразі перебуває під окупацією російської армії.

Червень 2022[ред.]

30 червня ГУР опублікувало перехоплення Лена, он застрелил 75 человек
У ньому солдат- "ДНРівець" розповідає дружині про положення на фронті (нема ротації, нема зброї, нема людей) та жахливі подробиці про військового на ім’я Саня: "Они там все на допросах. Туда еще отвезли двоих на допросы, только не от нас, а от других. Та там повсплывает еще, блин. Лена, он застрелил 75 человек, понимаешь? И местных, и наших. Те, что, смотри, последних, что он двоих застрелил, они ж один раз изнасиловали женщину, 55 лет".
Солдат пояснює, що після цього Саня попередив солдатів, що "ведите себя нормально", але вже за два тижні солдати армії РФ знову згвалтували ту жінку, побили її чоловіка, а потім застрелили обох. За це військовий Саня змусив їх викопати собі могилу та вбив. Інші солдати закопували трупи, тому "вот, они свидетели, вот их теперь тягают. Это последнего только отвезли…подальше от нас, ну, в Берислав. Он сидит там в тюрьме. Ну как, закончится операция, его выпустят".
Жінка уточнює, чи були гвалтівники "ДНРівцями", солдат відповідає, що так. Жінка робить висновок, що розповіді про згвалтування та вбивства мирних українців російськими солдатами були правдою. Солдат підтверджує: "Эти якуты на все способны. Набухаются и начинают".