Берислав у Лютій війні
![](/images/thumb/9/93/%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BF%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8.jpg/300px-%D0%91%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%BF%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8.jpg)
Берислав - це українське місто, центр Бериславського району Херсонської області.
З першого дня Лютої війни по листопад 2022 року Берислав перебував під окупацією російської армії.
Згадки у перехопленнях ГУР та СБУ[ред.]
2022 рік[ред.]
30 червня ГУР опублікувало перехоплення Лена, он застрелил 75 человек
У ньому солдат- "ДНРівець" розповідає дружині про положення на фронті (нема ротації, нема зброї, нема людей) та жахливі подробиці про військового на ім’я Саня, який застрелив 75 людей, в тому числі кількох "ДНРівців", які зґвалтували місцеву жінку. Судячи з того, що одного зі свідків відвезли "в Берислав. Он сидит там в тюрьме", події відбувалися в Херсонській області. Також, обговорюючи те, що згвалтування та вбивства мирних українців російськими солдатами були правдою, солдат згадує якутів: "эти якуты на все способны. Набухаются и начинают".