Брянська область РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Брянська область на мапі - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Брянська область знаходиться на заході території РФ. Межує з Україною - межа проходить по Чернігівській та Сумській областям.
Її військові підрозділи входять до Західного військового округу, а внутрішні війська - до Центрального округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія області: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання області[ред.]

Події на території області під час Лютої війни[ред.]

Квітень 2022[ред.]

13 квітня СБУ опублікувала перехоплення командир на передок отправляет на УАЗиках
У ньому з-поміж іншого російський солдат згадує "пацанов, которые с нашим начальником в Брянской области" - від них він дізнається новини. Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

15 квітня СБУ опублікувала перехоплення это наши херачат, чтобы типа хохлы провоцируют (є також переклад англійською).
У ньому російський солдат, який перебуває у Донецькій області, пояснює дружині, що ракетний обстріл села Клімово Брянської області РФ - справа рук не українців, а росіян: "Так надо. Так делают для того, чтоб типа хохлы провоцируют. И вот поэтому попадают…Такая же херня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа, что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто никак они (Україна – ред.) не могли обстреливать с такого расстояния Климово".