ФСБ РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

ФСБ - це російська Федеральна Служба Безпеки. Її співробітники беруть участь у Лютій війні та причетні до катувань українських полонених військових.

Центральний офіс ФСБ знаходиться у Москві, за адресою Велика Лубянка 2.

Підрозділи ФСБ, що беруть участь у Лютій війні[ред.]

У березні 2022 року ГУР опублікувало перелік 620 службовців ФСБ, що беруть участь у війні Росії проти України.

Обстріли російських міст та сел[ред.]

15 квітня СБУ опублікувала перехоплення это наши херачат, чтобы типа хохлы провоцируют (є також переклад англійською).
У ньому російський солдат, який перебуває у Донецькій області, пояснює дружині, що ракетний обстріл села Клімово Брянської області РФ - справа рук не українців, а росіян: "Так надо. Так делают для того, чтоб типа хохлы провоцируют. И вот поэтому попадают…Такая же херня была и в чеченскую войну. Квартиры взрывали в Москве, типа, что это террористы. На самом деле это ФСБшники. Просто никак они (Україна – ред.) не могли обстреливать с такого расстояния Климово".

Катування українських полонених[ред.]

  • МОЖЛИВО у цьому перехопленні мається на увазі саме ФСБ, але це не факт - у ньому згадуються "російські спецслужби", а не ФСБ.

26 квітня СБУ опублікувала перехоплення положили под колесо ногу, проехались (є також переклад англійською).
У ньому російський військовий та співробітниця неназваних російських спецслужб Маша розмовляють про катування українських полонених на території України та Росії. Катують чоловіків і жінок, процес катування називають "прийоми".

3 травня ГУР опублікувало перехоплення, у якому російський солдат 11-го армійського корпусу Костянтин Соловйов детально розповів матері, як саме співробітники ФСБ (і він разом з ними) катують українських полонених. На момент публікації перехоплення Соловйов знаходився у Харківській області.
Текст перехоплення доступний у довідці Кати-росіяни, ми не цитуємо його тут для збереження психіки читачів.

9 червня СБУ опублікувала перехоплення разминирование естественным путем (є також переклад англійською)
У ньому російський службовець ФСБ з позивним "Каспій" обговорює з колегою (той знаходиться у селищі Басань), спосіб розмінувати Маріуполь, випустивши полонених українців на мінні поля.
Він каже, що "обговаривался, вроде бы, момент - в помощь вам, или городу Мариуполю, или еще кому-нибудь на разминирование естественным путем, либо на окопы, задержанных куда-нибудь определить с Мелитополя...Смотри, с комендантом мы все согласовали. Давай как-нибудь придумаем механизм, куда их можно деть? Потому что "Тор" (ще один співробітник ФСБ - прим. СБУ) мне вроде сказал, что от тебя шла инициатива".

Прибутки від мародерства в Україні та контроль російських військових[ред.]

22 квітня СБУ опублікувала перехоплення ФСБшники забрали (є також переклад англійською).
У ньому сумний солдат жаліється дружині, що купу техніки, яку він украв в Україні, в нього забрали ФСБ-шники. Детальний опис доступний у відповідній довідці.

13 травня ГУР опублікувало перехоплення зашли - а там 4 ребенка сидит.
Жінка російського військового радить чоловікові "впасти з танку", бо ротації не буде. Але він боїться - всі ушкодження перевіряють "ФСБшники" і розповідає про накази не зважати на життя мирних українців. Текст перехоплення доступний у відповідній довідці, ми не цитуємо його тут для збереження психіки читачів.

28 травня ГУР опублікувало перехоплення бутафорська армія.
У ньому розлючений російський артилерист скаржиться матері на неможливість втекти з війни в Україні - на кордоні стоять "ФСБшники" та перевіряють кожну машину. Обіцяних грошей солдат не отримує, а у наступ їти нема кому. Детальний опис доступний у відповідній довідці.

4 червня ГУР опублікувало перехоплення берите лопаты и идите, как пехота - умирайте
У ньому російський військовий розповідає матері про зґвалтування неповнолітньої українки російським солдатом, шалені втрати та вбивство інженера 15-ї бригади своїми ж "полковыми". ФСБ згадується тому, що вони на кордоні "шмонают, даже удочки забрали".
Текст перехоплення доступний у відповідній довідці, ми не цитуємо його тут для збереження психіки читачів.