Войцешко В'ячеслав Миколайович

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

В'ячеслав Войцешко, скріншот з відео розслідування Слідство.Інфо
Support.png

В'ячеслав Войцешко - український зрадник родом з Херсонщини, солдат російської армії у Лютій війні. Приймав участь у військових діях проти власної країни, незважаючи на те, що його мати та батько досі мешкають у Херсонській області. Живе у тимчасово окупованому Криму.

Є братом іншого українського зрадника Олександра Войцешка.


Сім'я[ред.]

Антоніна та Микола Войцешки, скріншот з розслідування Слідство.Інфо

Завдяки розслідуванню Slidstvo.info відомо, що мати В'ячеслава та Олександра, Антоніна Войцешко, живе у селі Архангельське Херсонської області разом з чоловіком Миколою, батьком обох братів. Антоніна працює у місцевій лікарні, розмовляє українською мовою, але прославляє "русскій мір" та дії Беркуту під час Революції Гідності. Втім, судячи з перехоплення СБУ, на практиці "русскій мір" справив на жінку погане враження.

Брат Олександр - колишній український військовий, який служив у Криму, зрадив присязі у 2014-му році та перейшов на бік армії окупанта.

Під час Лютої війни[ред.]

31 березня СБУ опублікувала перехоплення мене трусило два дня.
У ньому В’ячеслав Войцешко вмовляє матір виїхати із окупованого міста, про що він спеціально домовився із своїм командуванням.
Мати їхати відмовляється, плаче, каже "ти просто не бачив, як нас тут брали…я була перелякана до смерті, мене трусило два дня".
Солдат пояснює, що "...это ж специально делается, чтоб потом никаких претензий не было, чтоб будто ты была как преступник", але мати все одно вирішує залишитись вдома, бо "...в мене тут муж лежить, я його самого не оставлю, я до нього тоді не зможу приїхать і всьо".