Миколаїв у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Робота українського графіка Нікіти Тітова
Donate.png

Миколаїв - це українське місто, центр Миколаївської області.


Лютий 2022[ред.]

Атака на Миколаїв почалася у першу годину Лютої війни - 24 лютого о 5.00 російські збройні сили завдали ракетно-бомбового удару по аеродрому "Кульбакине", який знаходіться у місті. Було поранено одну людину.
Ввечері того ж першого дня Сухопутні війська ЗСУ повідомили, що російська армія намагається обійти зі сходу Херсон, та продовжити наступ у напрямку Миколаєва.

Березень 2022[ред.]

10 березня СБУ опублікувала перехоплення а Иванов, как он там?.
У ньому російський солдат, який знаходиться у Миколаївському аеропорту, обговорює з другом великі втрати армії РФ під час спроб взяття Миколаєва. Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.

24 березня СБУ опублікувала перехоплення осталося 2 машины и 2 танка.
У ньому російський солдат, якого кинули на захоплення Миколаєва, розповідає, що "Николаев не могут взять, вообще никак не могут" і що у його підрозділу вже нема ані їжі, ані води, ані машин. Детальний опис перехоплення доступний у відповідній довідці.

30 березня СБУ опублікувала перехоплення как крысы бегали.
У ньому російський солдат розповідає про поразку їхнього підрозділу біля Миколаєва, та каже, що знає - неподалік були 126-та бригада, 20-та армія та 205-та бригада, яку "тоже потрепало неплохо". Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.