Резанцев Яків Володимирович

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Яків Резанцев, фото опубліковане у новині російського видання
Support.png

Покійний генерал-майор російської армії з Алтайського краю.

Впродовж першого місяця Лютої війни командував 49-ю загальновійськовою армією Південного округу РФ.
Був ліквідований 24-го березня 2022 року у Чорнобаївці Херсонської області під час знищення командного пункту 49-ї армії силами ЗСУ. На момент знищення Резанцеву було 49 років.

Особисті якості[ред.]

Яків Резанцев є героєм перехоплення СБУ говорит "Сынок, крепись!" - и съебался, яке було опубліковано 22 березня 2022 року. Це перехоплення має переклад англійською.

У телефонній розмові з чоловіком старшого віку російський солдат 49-ї армії, яка дислокувалася на Миколаївщині, розповідає по телефону: "...обморожение ног процентов у 50-ти личного состава. Здесь двухсотых отправить не могли нормально, они с нами дней 5 катались…мы вырыли окопы - мы в окопах живем…здесь Резанцев рулит…он нам знаешь чо сказал? "Ни для кого не секрет, что до конца операции остались считаные часы". И вот они, эти часы, до сих пор идут. К нему ребята подходят, у кого заместо бронепластины обычный экран кевларовый…а он говорит "Сынок, крепись", - и съебался".
"...как Волноваху, пока не разнесут полностью, не перемешают с грязью вместе с жителями мирными, другого не будет ничего", ділиться цінним досвідом співрозмовник.