Чорнобаївка у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Чорнобаївка на мапі України - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Чорнобаївка - це українське село, яке знаходиться у Херсонському районі Херсонської області. У селі знаходиться міжнародний аеропорт "Херсон".

Є об'єктом великої кількості мемів та жартів через багаторазове знищення російських військових у Чорнобаївці.

Початок повномасштабного вторгнення[ред.]

Атака на село почалася у першу ж годину Лютої війни - 24 лютого о 5.00 російські збройні сили завдали ракетно-бомбового удару по аеропорту "Херсон".

24 березня 2022 року у Чорнобаївці силами ЗСУ був знищений командний пункт 49-ї армії РФ. Наступного дня стало відомо, що серед ліквідованих російських військових був командувач 49-ї армії Яків Резанцев.

Згадки у перехопленнях ГУР та СБУ[ред.]

2022 рік[ред.]

30 квітня СБУ опублікувала перехоплення вы мясо!.
У ньому командир роти, який прибув із "ДНР-івським" поповненням на Херсонщину, доповідає командиру батальйону, що "ДНРівці" відмовляються йти у бій, бо посилають їх у Чорнобаївку, а туди відмовляються їхати навіть росіяни.

12 травня СБУ опублікувала перехоплення детей поубивали - но это не война.
У ньому російський солдат, який знаходиться біля Чорнобаївки, намагається переконати свою матір у тому, що "это же не война, это спецоперация". Матір не вірить і війну засуджує. Батьку ж солдат жаліється на повну відсутність важкої техніки та розповідає, що у Херсоні все також дуже погано, там "кладбище вертолетов…вертолеты выстроили в один ряд и все накрыло градами".