Постійна комісія Київради з питань власності та регуляторної політики

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Версія від 12:47, 25 лютого 2021, створена Admin (обговорення | внесок) (Створена сторінка: <div class="box"></div><div class="box-text">Це стаття, яка знаходиться у процесі наповнення та перевірки. І...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це стаття, яка знаходиться у процесі наповнення та перевірки. Інформація може швидко змінюватися
Зелені посилання - це пруфи, а всі імена посадових осіб є посиланнями на мультиреєстр Clarity Project

Комісія з питань .... розглядає всі питання, пов'язані із .....

Кворум фракції у депутатській комісії - це половина складу комісії. Наявність кворуму означає, що без голосу хоча б одного депутата цієї фракції комісія не може прийняти жодного рішення.

Голова комісії має найбільший вплив на робочий процес, бо відповідає за план роботи комісії, порядки денні її засідань (може включити питання у порядок денний, а може і не включити), скликає та веде засідання, дає доручення, підписує рішення та доповідає про них на пленарних засіданнях.
У виконанні майже усіх цих функцій, окрім доповідей у залі для голосувань, бере участь і секретар - друга за рівнем впливу людина у комісії. А от функції заступників переважно зводяться до дублювання функцій голови за необхідністю, та заміні голови у разі його відсутності та за його дорученням.

Зміст

Київрада-9, 25 жовтня 2020 - present[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

У складі ...

На початку скликання[ред.]

8 грудня 2020 року до комісії увійшов ?? депутат:

Київрада-8, 25 жовтня 2015 - 25 жовтня 2020, під назвою “...містобудування, архітектури та землекористування”[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

Від початку ....

На початку скликання[ред.]

1 грудня 2015 до комісії увійшли ? депутати:

Зміни у складі[ред.]


→ .

На кінець скликання[ред.]

На останньому засіданні скликання у комісії було ?? депутати:

Київрада-7, 25 травня 2014 - 25 жовтня 2015, під назвою “...містобудування, архітектури та землекористування”[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

У сьомому скликанні Київради політична сила Віталія Кличка мала практично повний контроль у бюджетній комісії: голову та кворум.
Кількісна пропорція представників політичних сил в цілому співпадала з результатами народного волевиявлення - мегафракція УДАР-Солідарність мала 76 депутатів у цьому скликанні, тобо 64% усього складу ради.

Ключова претензія до складу комісій під час голосування стосувалася не стільки особового складу комісій, скільки зміни мінімально допустимої кількості депутатів у них з 5ти до 3х, внаслідок чого у бюджетній та земельній комісіях скупчилася безпрецедентна кількість депутатів.

Крім депутатів мегафракції, у земельній комісії було 2 самовисуванця, та по одному депутату Єдності, Батьківщини, Радикальної партії, Свободи й Демальянсу.

На початку скликання[ред.]

19 червня 2014 року до комісії увійшли 20 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

→ 12 лютого 2015 до комісії увійшов УДАРівець Олексій Маловацький;
→ 21 травня 2015 Олексій Маловацький склав мандат через призначення членом Вищої ради юстиції.

На кінець скликання[ред.]

На останньому засіданні скликання у комісії були ті ж 20 депутатів, що і на початку.

Київрада-6, 25 травня 2008 - Майдан 2014, під назвою “...земельних відносин, містобудування та архітектури”[ред.]

Створення та склад комісії[ред.]

Блок Черновецького мав повний контроль у земельній комісії шостого скликання Київради - кворум, голову та секретаря. Тим не менш, із розподілом місць у комісіях на початку скликання погодилися майже усі, крім Блоків Кличка та Катеринчука. Головою комісії було призначено Олексія Євлаха, який керував цією комісією і у попередньому скликанні, алі тоді був обраний від БЮТ.
У першій версії особового складу комісія працювала біля двох років, до великого перерозподілу комісій 2011 року.

Після перерозподілу кількість представників Блоку Черновецького скоротилася до 5-ти, головою комісії став представник БЮТ, а через 2 місяці після цієї події Блок взагалі оголосив про саморозпуск.

На початку скликання[ред.]

1 липня 2008 року до комісії увійшли 19 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

→ 14 липня 2011 року різко змінився склад усіх депутатських комісій. З комісії вийшли 3 депутати Блоку Черновецького, Олексій Євлах, Андрій Заєць та Олексій Самохін. Замість них у комісію увійшов колишній депутат Блоку Кличка Андрій Миргородський. Позиції заступників голови було скасовано, головою комісії став БЮТівець Анатолій Шевченко;
→ На парламентських виборах у жовтні 2012 року депутат Блоку Кличка Валерій Іщенко пройшов до Верховної Ради , а 21 лютого 2013 року йому на заміну до комісії увійшов колега по фракції Віктор Дворніков.

На кінець скликання[ред.]

Протоколів засідань комісій за це скликання на сайті Київради нема, але, судячи з анализу рішень Київради, на кінець шостого скликання у бюджетній комісії було 17 депутатів:

Київрада-5, 26 березня 2006 - 25 травня 2008, комісій було дві[ред.]

Комісія з питань земельних відносин: створення та склад[ред.]

Кворуму у комісії не мала жодна з фракцій. Голосування за комісії у цьому скликанні було скандальним, бо проти найбільшої фракції БЮТ об'єдналися дрібніші фракції.
Склад був відчутно диспропорційний на користь Блоку Черновецького, депутати якого складали третину комісії. Представник фракції БЮТ Олексій Євлах був призначений головою комісії, але фракцію він представляв лише півроку - у грудні 2006 року він з БЮТ вийшов, а головою земельної комісії залишився. У наступному скликанні, Київраді-6, Олексій Євлах пройшов у раду вже за списком Блоку Черновецького.

Порівняно багато представників у цій важливій комісії отримала й четверта за розміром фракція Блоку Кличка. Але всі три депутати покинули Блок Кличка вже через 3 місяці після початку роботи, а потім взагалі приєдналися до Партії Регіонів.
Інформації про імена заступників голів та секретарів комісії у рішенні про її створення нема.

На початку скликання[ред.]

14 червня 2006 року до комісії увійшли 15 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

→ 28 вересня 2006 року з Блоку Кличка вийшли 6 депутатів (майже половина складу фракції), які створили депутатську групу Громадський захисник. Серед них були всі депутати, яких фракція мала у земельній комісії - Андрій Вінграновський, Сергій Кучер та Сергій Череп. Таким чином Блок Кличка залишився без представників у земельній комісії;
→ 26 жовтня 2006 року помер депутат Нашої України Олександр Бондаренко. Замість нього до комісії увійшов його колега по фракції Зорян Шкіряк;
→ 28 грудня 2006 року голова комісії Олексій Євлах вийшов з фракції БЮТ, таким чином БЮТ лишився без представників у земельній комісії;
→ 1 жовтня 2007 року Андрій Вінграновський, Сергій Кучер, Сергій Череп та ще 3 колишніх депутати Блоку Кличка приєдналися до Партії Регіонів, таким чином кількість представників Партії Регіонів у комісії збільшилася з 1-го до 4-х.

На кінець скликання[ред.]

Протоколів засідань комісій за це скликання на сайті Київради нема, але, судячи з анализу рішень Київради, на кінець п'ятого скликання у комісії з питань містобудування та архітектури було 15 депутатів:

Комісія з питань містобудування та архітектури: створення та склад[ред.]

Кворуму у комісії не мала жодна з фракцій. Голосування за комісії у цьому скликанні було скандальним, бо проти найбільшої фракції БЮТ об'єдналися дрібніші фракції.
Найбільшу кількість депутатів у комісії мали Блок Черновецького та Наша Україна. Головою комісії було призначено депутата Блоку Кличка Євгена Шаломеєва, але він покинув свою фракцію вже через 3 місяці після початку роботи, а потім взагалі приєднався до Партії Регіонів.
Інформації про імена заступників голів та секретарів комісії у рішенні про її створення нема.

На початку скликання[ред.]

14 червня 2006 року до комісії увійшли 12 депутатів:

Зміни у складі[ред.]

→ 28 вересня 2006 року з Блоку Кличка вийшли 6 депутатів (майже половина складу фракції), які створили депутатську групу Громадський захисник. Серед них був Євген Шаломєєв і таким чином Блок Кличка залишився без представників у містобудівній комісії;
→ 1 жовтня 2007 року Євген Шаломєєв та ще 5 колишніх депутатів Блоку Кличка приєдналися до Партії Регіонів, таким чином кількість представників Партії Регіонів у комісії збільшилася;
→ 1 листопада 2007 року склав мандат через обрання народним депутатом Ігор Черкаський. 29 листопада на його місце у комісію прийшов колега по фракції БЮТ Володимир Семинога.

На кінець скликання[ред.]

Протоколів засідань комісій за це скликання на сайті Київради нема, але, судячи з анализу рішень Київради, на кінець п'ятого скликання у комісії з питань містобудування та архітектури було 12 депутатів: