206-й полк ЛНР у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

206-й полк - це новоутворене з'єднання російської армії в ОРДЛО. Поки що ми знаємо про нього, що він бере участь у Лютій війні і згадується у перехопленні ГУР - бойовиків полку десь тримають, морять голодом та загрожують розстрілом.

Втеча до Бєлгородської області у травні 2022[ред.]

На початку травня в інтернет потрапило відео бойовика "ЛНР", який знімає інших бойовиків та техніку і розповідає: "весь батальон отошел с позиций и его не выпускают с Российской Федерации. Люди уже вторые сутки на границе, их не выпускают и никакой комментарий не дают. Что делать - мы не знаем...грозятся тюрьмой, расстрелом и так далее".

15 травня ГУР опублікувало перехоплення морят голодом и угрожают расстрелом.
У ньому дружина військового з так званої "ЛНР", розповідає про долю двох полків, які було набрано з "ополченців" невизнаних республік - 115-го та 206-го. За її словами, 206-й тікав з-під Харкова і потрапив у Бєлгородську область. Їхнє командування втекло у Ровеньки, а весь полк затримали російські прикордонники і не знають, що з ними робити.

18 травня видання НВ опублікувало відео протесту дружин бойовиків 206-го полку. У ньому жінки звертаються до "міністра закордонних справ ЛНР" Владислава Дейнего в окупованому Луганську і жаліються - під Харковом їхніх чоловіків кинуло російське командування, вони залишилися з самими автоматами, втікли та потрапили у Бєлгородську область. Там їм сказали, що вони знаходяться на території Росії нелегально і забрали зброю.