115-й полк ДНР у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

115-й полк - це новоутворене з'єднання російської армії в ОРДЛО, про яке відомо наразі дуже мало. Поки що ми знаємо про нього, що він бере участь у Лютій війні і згадується у перехопленні ГУР - бойовиків полку десь тримають, морять голодом та загрожують розстрілом.

Травень 2022[ред.]

6 травня СБУ повідомила, що у Харківській області було взято в полон 11 російських снайперів. За словами речника СБУ, вони входили до складу 115-го полку так званої "ДНР", який обстрілював українські позиції.

15 травня ГУР опублікувало перехоплення морят голодом и угрожают расстрелом.
У ньому дружина військового з так званої "ЛНР", розповідає про долю двох полків, які було набрано з "ополченців" невизнаних республік.
115-й полк десь "держат, морят голодом и угрожают расстрелом", а 206-й тікав від Харкова і раптово потрапив у Бєлгородську область. Їхнє командування втекло у Ровеньки, а весь полк затримали російські прикордонники і не знають, що з ними робити.

Червень 2022[ред.]

1 червня ГУР опублікувало перехоплення вы не резервисты, вы добровольцы.
У ньому бойовик з так званої "ДНР" розповідає другу-росіянину про жіночий протест з приводу 115-го полку, скандал у ЗМІ з цього приводу та свої спогади про перебування у Мариуполі - там їм сказали "Вы не резервисты. Вы добровольцы. Все, кто тут, все сюда пришли добровольно". Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.