Балтійський флот РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Support.png

Балтійський флот РФ входить до Західного військового округу.
Штаб флоту знаходиться у місті Калінінград, Калінінградська область.

У Лютій війні беруть участь щонайменше перелічені з'єднання Балтійського флоту:


Військові злочини та злочинці Балтійського флоту РФ[ред.]

3 травня 2022 року ГУР опублікувало перехоплення, у якому росіянин, солдат 11-го корпусу Костянтин Соловйов детально розповів матері, як саме співробітники ФСБ (і він разом з ними) катують українських полонених. На момент публікації перехоплення Соловйов знаходився у Харківській області.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР, 2022 рік[ред.]

7 червня ГУР опублікувало перехоплення в "Урале" выскочить и ехать в сторону Белгорода.
У ньому російський солдат з Калінінградської області розповідає жінці, що на війні опинився випадково (сказали, що це просте відрядження), що "командир сказал, что больше калининградские войска сюда ездить не будут" та обмірковує способи розірвання контракту та втечі. Адже "если придет 79-й полк сюда, то мы, скорее всего с ними вместе пойдем в наступление в сторону Харькова", а у наступі солдат приймати участь не хоче.

29 серпня ГУР опублікувало перехоплення я себе вены резала
У ньому російський військовий з 7-го полку каже, що "руководство дурное", що всі у полку в такому відчаї, що "скоро кинут этому командиру полка нашего гранату в окоп" та що командир Олександр Завадський "не спешит отсюда выходить, потому что знает, что в Калининграде ему пизда". За словами солдата, на той момент керівник Балтійского флоту відкрив на Завадського дві кримінальні справи. Жінка зізнається, що вона вже "вены резала", ймовірно, намагаючись таким чином допомогти чоловікові.

2 вересня ГУР опублікувало перехоплення будут отказываться воевать
У ньому російський військовий розповідає жінці, що "15-го числа офицеры и контрактники собираются идти к Завадскому и оружие складывать там. Будут отказываться дальше воевать…Если вся пехота так, то мне кажется, забьют хер все на это". Судячи зі згадки командира Олександра Завадського, росіянин належав до 7-го полку Балтійського флоту. Жінка каже, що на фронт їде поповнення, бо "в Балтийске набрали людей, вот скоро отправляют".