Калінінградська область РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Воронезька область на мапі - скріншот з GoogleMaps
Support.png

Калінінградська область - це напівексклав РФ, тобто клаптик території, з'єднаний з РФ лише морем. Знаходиться між Польщею та Литвою, біля Балтійського моря.
Регіон дислокації Балтійського флоту.
Військові підрозділи області входять до Західного військового округу, а внутрішні війська - до Північно-Західного округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія області: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання області[ред.]

Військові злочинці Калінінградської області[ред.]

Костянтин Соловйов
Російський солдат з міста Совєтськ Калінінградської області, служить в 11-му армійському корпусі Балтійського флоту. Детально розповів матері у перехопленні, як саме співробітники ФСБ (і він разом з ними) катують українських полонених у Харківській області.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР, 2022 рік[ред.]

7 червня ГУР опублікувало перехоплення в "Урале" выскочить и ехать в сторону Белгорода.
У ньому російський солдат з Калінінградської області розповідає жінці, що на війні опинився випадково (сказали, що це просте відрядження), що "командир сказал, что больше калининградские войска сюда ездить не будут" та обмірковує способи розірвання контракту та втечі. Адже "если придет 79 полк сюда, то мы, скорее всего с ними вместе пойдем в наступление в сторону Харькова", а у наступі солдат приймати участь не хоче.

29 серпня ГУР опублікувало перехоплення я себе вены резала
У ньому російський військовий з 7-го полку каже, що "руководство дурное", що всі у полку в такому відчаї, що "скоро кинут этому командиру полка нашего гранату в окоп" та що командир Олександр Завадський "не спешит отсюда выходить, потому что знает, что в Калининграде ему пизда". За словами солдата, на той момент керівник Балтійского флоту відкрив на Завадського дві кримінальні справи. Жінка зізнається, що вона вже "вены резала", ймовірно, намагаючись таким чином допомогти чоловікові.

2 вересня ГУР опублікувало перехоплення будут отказываться воевать
У ньому російський військовий розповідає жінці, що "15-го числа офицеры и контрактники собираются идти к Завадскому и оружие складывать там. Будут отказываться дальше воевать…Если вся пехота так, то мне кажется, забьют хер все на это". Судячи зі згадки командира Олександра Завадського, росіянин належав до 7-го полку Балтійського флоту. Жінка каже, що на фронт їде поповнення, бо "в Балтийске набрали людей, вот скоро отправляют".