Калінінградська область РФ у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Воронезька область на мапі - скріншот з GoogleMaps
Donate.png

Калінінградська область - це напівексклав РФ, тобто клаптик території, з'єднаний з РФ лише морем. Знаходиться між Польщею та Литвою, біля Балтійського моря.
Регіон дислокації Балтійського флоту.
Військові підрозділи області входять до Західного військового округу, а внутрішні війська - до Північно-Західного округу Росгвардії.

У цій довідці збирається виключно інформація про участь з'єднань, мешканців та діячів області у війні Росії проти України.

Росгвардія області: ОМОН, СОБР, та інші підрозділи[ред.]

Військові частини та з'єднання області[ред.]

Військові злочинці Калінінградської області[ред.]

Костянтин Соловйов
Російський солдат з міста Совєтськ Калінінградської області, служить в 11-му армійському корпусі Балтійського флоту. Детально розповів матері у перехопленні, як саме співробітники ФСБ (і він разом з ними) катують українських полонених у Харківській області.

Згадки у перехопленнях СБУ та ГУР[ред.]

7 червня ГУР опублікувало перехоплення в "Урале" выскочить и ехать в сторону Белгорода.
У ньому російський солдат з Калінінградської області розповідає жінці, що на війні опинився випадково (сказали, що це просте відрядження), що "командир сказал, что больше калининградские войска сюда ездить не будут" та обмірковує способи розірвання контракту та втечі. Адже "если придет 79 полк сюда, то мы, скорее всего с ними вместе пойдем в наступление в сторону Харькова", а у наступі солдат приймати участь не хоче.