Харків у Лютій війні

Матеріал з Енциклопедія громадянина
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зелені посилання - це пруфи, а запропонувати зміну можна тут

Файл:Kharkiv by Nikita Titov.jpeg
Робота українського графіка Нікіти Тітова
Donate.png

Харків - це українське місто, центр Харківської області.


Лютий 2022 року[ред.]

Намагання захопити Харків та Харківську область почалися у перші ж хвилини Лютої війни - за повідомленням радника Міністра МВС, між 5.05 та 5.50 ранку 24 лютого одразу 6 прикордонних пунктів у Харківській області було обстріляно російською артилерією, ГРАДами та мінометами.

Березень 2022 року[ред.]

12 березня СБУ опублікувала перехоплення можно спать со спокойной душой.
У ньому російський солдат, який знаходиться під Харковом, розповів, що з двох тисяч "ЛНРівців", які приїхали воювати, залишилося "человек 20-25. Теперь с ДНРа едут". Крім того, солдат розповідає про накази вбивати цивільних та дітей і про те, як снайпер його підрозділу у нього на очах виконав подібне завдання.
Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

18 березня СБУ опублікувала перехоплення ленточку положи в карман
У ньому російський солдат телефонує матері з-під Харкова, аби попросити про допомогу ворожки, бо "сегодня меня чуть не убило вообще, два раза…они с каждым днем все точнее и точнее бьют…нас оставили в посадках стоять и терпеть - ждать, пока они отступят. А они не собираются вообще отступать". Мати радить положити у кишеню георгіївську стрічку. Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

Травень 2022 року[ред.]

15 травня ГУР опублікувало перехоплення морят голодом и угрожают расстрелом.
У ньому дружина військового з так званої "ЛНР", розповідає про долю двох полків, які було набрано з "ополченців" невизнаних республік, 115-го та 206-го. 206-й полк тікав від Харкова і раптово потрапив у Бєлгородську область. Їхнє командування втекло у Ровеньки, а весь полк затримали російські прикордонники і не знають, що з ними робити.
Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.

19 травня ГУР опублікувало перехоплення чеченцы называют мясом.
У ньому солдат російської армії, мобілізований з так званої "ДНР", розповідає, що весь його підрозділ планує йти з війни, включно з командиром батальйону та полковником штаба - вони воюють на передовій із гвинтівками 1943-го року, кадирівці називають їх м'ясом, а через кордон вони переходили, як "груз 200". З Харкова 400 человек відпустили у звільнення і вони одразу ж розбіглися, а родич знайомого солдата, схоже, збожеволів. Детальний опис перехоплення є у відповідній довідці.