Сторінки, які найдовше не редагувалися
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Нижче показано до 473 результатів у діапазоні від #251 до #723.
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Ярмоленко Інна Олександрівна (13:29, 3 лютого 2024)
- Яловий Володимир Борисович (13:29, 3 лютого 2024)
- 109-й полк ЛДНР у Лютій війні (14:48, 3 лютого 2024)
- 24 серпня 2022, 182 день Лютої війни (14:50, 3 лютого 2024)
- 24 лютого 2022, 1 день Лютої війни (14:50, 3 лютого 2024)
- Airbnb у Лютій війні (14:53, 3 лютого 2024)
- Adidas у Лютій війні (14:53, 3 лютого 2024)
- Acer у Лютій війні (14:53, 3 лютого 2024)
- AB InBev у Лютій війні (14:53, 3 лютого 2024)
- British American Tobacco у Лютій війні (14:54, 3 лютого 2024)
- Bosch у Лютій війні (14:54, 3 лютого 2024)
- Booking у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- Bolt у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- BMW у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- Bayer у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- Barilla у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- Bacardi Limited у Лютій війні (14:55, 3 лютого 2024)
- ASUS у Лютій війні (14:56, 3 лютого 2024)
- Apple у Лютій війні (14:56, 3 лютого 2024)
- Amazon у Лютій війні (14:56, 3 лютого 2024)
- Air Astana у Лютій війні (14:56, 3 лютого 2024)
- Adobe у Лютій війні (14:57, 3 лютого 2024)
- Dr. Theiss у Лютій війні (14:57, 3 лютого 2024)
- Dr. Oetker у Лютій війні (14:57, 3 лютого 2024)
- Domino's Pizza у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- Danone у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- Crocs у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- Coty у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- Colgate-Palmolive у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- CAPRI Holdings у Лютій війні (14:58, 3 лютого 2024)
- Hyundai у Лютій війні (14:59, 3 лютого 2024)
- Huawei у Лютій війні (15:00, 3 лютого 2024)
- Hochland у Лютій війні (15:05, 3 лютого 2024)
- HiPP у Лютій війні (15:05, 3 лютого 2024)
- Henkel у Лютій війні (15:06, 3 лютого 2024)
- Heineken у Лютій війні (15:06, 3 лютого 2024)
- Geox у Лютій війні (15:06, 3 лютого 2024)
- Fonterra у Лютій війні (15:06, 3 лютого 2024)
- Estee Lauder у Лютій війні (15:07, 3 лютого 2024)
- Equinor у Лютій війні (15:07, 3 лютого 2024)
- Ecco у Лютій війні (15:07, 3 лютого 2024)
- Lindt у Лютій війні (15:08, 3 лютого 2024)
- LG Electronics у Лютій війні (15:08, 3 лютого 2024)
- Leroy Merlin у Лютій війні (15:08, 3 лютого 2024)
- L'Occitane у Лютій війні (15:08, 3 лютого 2024)
- Kraft Heinz у Лютій війні (15:08, 3 лютого 2024)
- KPMG у Лютій війні (15:09, 3 лютого 2024)
- Kimberly Clark у Лютій війні (15:09, 3 лютого 2024)
- Kering у Лютій війні (15:09, 3 лютого 2024)
- Japan Tobacco International у Лютій війні (15:09, 3 лютого 2024)
- Ikea у Лютій війні (15:09, 3 лютого 2024)
- Oriflame Cosmetics у Лютій війні (15:10, 3 лютого 2024)
- Nissan у Лютій війні (15:10, 3 лютого 2024)
- Nike у Лютій війні (15:10, 3 лютого 2024)
- Netflix у Лютій війні (15:10, 3 лютого 2024)
- Nestle у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Microsoft у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Metro Cash&Carry у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Meta у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Merck у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Mercedes-Benz у Лютій війні (15:11, 3 лютого 2024)
- Subaru у Лютій війні (15:13, 3 лютого 2024)
- Siemens у Лютій війні (15:13, 3 лютого 2024)
- Shell у Лютій війні (15:13, 3 лютого 2024)
- Samsung у Лютій війні (15:13, 3 лютого 2024)
- Renault у Лютій війні (15:14, 3 лютого 2024)
- Reckitt Benckiser у Лютій війні (15:14, 3 лютого 2024)
- Raiffeisen Bank у Лютій війні (15:14, 3 лютого 2024)
- Puma у Лютій війні (15:14, 3 лютого 2024)
- Procter&Gamble у Лютій війні (15:15, 3 лютого 2024)
- Prada у Лютій війні (15:15, 3 лютого 2024)
- Ponsse PLC у Лютій війні (15:15, 3 лютого 2024)
- Pirelli у Лютій війні (15:15, 3 лютого 2024)
- PepsiCo у Лютій війні (15:15, 3 лютого 2024)
- Papa John's у Лютій війні (15:16, 3 лютого 2024)
- Pandora у Лютій війні (15:16, 3 лютого 2024)
- Xerox у Лютій війні (15:17, 3 лютого 2024)
- Wizz Air у Лютій війні (15:17, 3 лютого 2024)
- Volvo Group у Лютій війні (15:17, 3 лютого 2024)
- Volkswagen у Лютій війні (15:18, 3 лютого 2024)
- Unilever у Лютій війні (15:18, 3 лютого 2024)
- Uber у Лютій війні (15:18, 3 лютого 2024)
- Toyota Tsusho у Лютій війні (15:18, 3 лютого 2024)
- Toshiba Group у Лютій війні (15:18, 3 лютого 2024)
- The Coca-Cola Company у Лютій війні (15:19, 3 лютого 2024)
- Ірпінь у Лютій війні (15:19, 3 лютого 2024)
- Іркутська область РФ у Лютій війні (15:19, 3 лютого 2024)
- Ізюм у Лютій війні (15:19, 3 лютого 2024)
- Івано-Франківська область у Лютій війні (15:20, 3 лютого 2024)
- Івано-Франківськ у Лютій війні (15:20, 3 лютого 2024)
- Астраханська область РФ у Лютій війні (15:20, 3 лютого 2024)
- Архангельське Херсонської області у Лютій війні (15:21, 3 лютого 2024)
- Архіви, реєстри та чат-боти Лютої війни (15:21, 3 лютого 2024)
- Артемівка Харківської області у Лютій війні (15:21, 3 лютого 2024)
- Антонівський міст у Лютій війні (15:21, 3 лютого 2024)
- Амурська область РФ у Лютій війні (15:21, 3 лютого 2024)
- Алтайський край РФ у Лютій війні (15:21, 3 лютого 2024)
- Азовсталь у Лютій війні (15:22, 3 лютого 2024)
- Азов Запорізької області у Лютій війні (15:22, 3 лютого 2024)
- Абрикосівка Херсонської області у Лютій війні (15:22, 3 лютого 2024)
- Богодухів у Лютій війні (15:23, 3 лютого 2024)
- Принципи Енциклопедії (15:23, 3 лютого 2024)
- Богданівка Кіровоградської області у Лютій війні (15:23, 3 лютого 2024)
- Берислав у Лютій війні (15:23, 3 лютого 2024)
- Бердянськ у Лютій війні (15:24, 3 лютого 2024)
- Бачівськ у Лютій війні (15:24, 3 лютого 2024)
- Батятичі у Лютій війні (15:24, 3 лютого 2024)
- Батурин у Лютій війні (15:24, 3 лютого 2024)
- Басань у Лютій війні (15:24, 3 лютого 2024)
- Балтійський флот РФ у Лютій війні (15:25, 3 лютого 2024)
- Біловодськ Луганської області у Лютій війні (15:25, 3 лютого 2024)
- Білий Колодязь у Лютій війні (15:25, 3 лютого 2024)
- Бєлгородська область РФ у Лютій війні (15:25, 3 лютого 2024)
- Вінниця у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Вінницька область у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Буча у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Брянська область РФ у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Броди Львівської області у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Бровари у Лютій війні (15:26, 3 лютого 2024)
- Бохоники Вінницької області у Лютій війні (15:27, 3 лютого 2024)
- Бородянка у Лютій війні (15:27, 3 лютого 2024)
- Вовчанськ у Лютій війні (15:27, 3 лютого 2024)
- Вишгород у Лютій війні (15:28, 3 лютого 2024)
- Веселе Харківської області у Лютій війні (15:28, 3 лютого 2024)
- Велика Писарівка Сумської області у Лютій війні (15:28, 3 лютого 2024)
- Великі Осняки у Лютій війні (15:28, 3 лютого 2024)
- Вбивства мирних українців російськими військовими (15:28, 3 лютого 2024)
- Васильків Київської області у Лютій війні (15:29, 3 лютого 2024)
- Грем'яч Чернігівської області у Лютій війні (15:29, 3 лютого 2024)
- Грабовське Сумської області у Лютій війні (15:30, 3 лютого 2024)
- Городня Чернігівської області у Лютій війні (15:30, 3 лютого 2024)
- Городище Луганської області у Лютій війні (15:30, 3 лютого 2024)
- Гоптівка Харківської області у Лютій війні (15:30, 3 лютого 2024)
- Глухів у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Генічеськ у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Воронезька область РФ у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Вологодська область РФ у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Волноваха у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Волинська область у Лютій війні (15:31, 3 лютого 2024)
- Житомирська область у Лютій війні (15:32, 3 лютого 2024)
- Житомир у Лютій війні (15:32, 3 лютого 2024)
- Енергодар у Лютій війні (15:33, 3 лютого 2024)
- Донецька область у Лютій війні (15:33, 3 лютого 2024)
- Донецьк у Лютій війні (15:33, 3 лютого 2024)
- Довжик Харківської області у Лютій війні (15:33, 3 лютого 2024)
- Довжанка Харківської області у Лютій війні (15:33, 3 лютого 2024)
- Довгеньке Харківської області у Лютій війні (15:34, 3 лютого 2024)
- Дніпропетровська область у Лютій війні (15:34, 3 лютого 2024)
- Дніпро у Лютій війні (15:34, 3 лютого 2024)
- Дергачі у Лютій війні (15:34, 3 лютого 2024)
- Дворічна у Лютій війні (15:34, 3 лютого 2024)
- Зґвалтування та катування українців російськими військовими (15:35, 3 лютого 2024)
- Золочів Харківської області у Лютій війні (15:35, 3 лютого 2024)
- Зеленодольськ Дніпропетровської області у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Західний військовий округ РФ у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Запорізька область у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Запорізька АЕС у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Залиман Харківської області у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Заборонена зброя у Лютій війні (15:36, 3 лютого 2024)
- Забайкальський край РФ у Лютій війні (15:37, 3 лютого 2024)
- Кролевець у Лютій війні (15:38, 3 лютого 2024)
- Красноярський край РФ у Лютій війні (15:38, 3 лютого 2024)
- Краснопілля Сумської області у Лютій війні (15:38, 3 лютого 2024)
- Краснопілля Дніпропетровської області у Лютій війні (15:38, 3 лютого 2024)
- Краснодарський край РФ у Лютій війні (15:38, 3 лютого 2024)
- Красноград у Лютій війні (15:39, 3 лютого 2024)
- Краматорськ у Лютій війні (15:39, 3 лютого 2024)
- Копанки Харківської області у Лютій війні (15:39, 3 лютого 2024)
- Конотоп Сумської області у Лютій війні (15:39, 3 лютого 2024)
- Козелець Чернігівської області у Лютій війні (15:39, 3 лютого 2024)
- Кирилівка Запорізької області у Лютій війні (15:40, 3 лютого 2024)
- Київська область у Лютій війні (15:40, 3 лютого 2024)
- Київ у Лютій війні (15:40, 3 лютого 2024)
- Кемеровська область РФ у Лютій війні (15:40, 3 лютого 2024)
- Каховка Херсонської області у Лютій війні (15:40, 3 лютого 2024)
- Катування та вбивства українських полонених російськими військовими (15:40, 3 лютого 2024)
- Карачаєво-Черкеська Республіка РФ у Лютій війні (15:41, 3 лютого 2024)
- Калинівка Вінницької області у Лютій війні (15:41, 3 лютого 2024)
- Каланчак, пункт пропуску на межі з окупованим Кримом (15:41, 3 лютого 2024)
- Калінінградська область РФ у Лютій війні (15:42, 3 лютого 2024)
- Кіровоградська область у Лютій війні (15:42, 3 лютого 2024)
- Львівська область у Лютій війні (15:42, 3 лютого 2024)
- Львів у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Луцьк у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Луганська область у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Луганськ у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Лобачеве Луганської області у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Лисичанськ у Лютій війні (15:43, 3 лютого 2024)
- Лиман Донецької області у Лютій війні (15:44, 3 лютого 2024)
- Ленінградська область РФ у Лютій війні (15:44, 3 лютого 2024)
- Кутузівка Харківської області у Лютій війні (15:44, 3 лютого 2024)
- Курська область РФ у Лютій війні (15:44, 3 лютого 2024)
- Курилівка Сумської області у Лютій війні (15:45, 3 лютого 2024)
- Куп'янськ у Лютій війні (15:45, 3 лютого 2024)
- Кропивницький у Лютій війні (15:45, 3 лютого 2024)
- Новосибірська область РФ у Лютій війні (15:46, 3 лютого 2024)
- Новогнатівка Донецької області у Лютій війні (15:47, 3 лютого 2024)
- Новий Калинів у Лютій війні (15:47, 3 лютого 2024)
- Нова Слобода Сумської області у Лютій війні (15:47, 3 лютого 2024)
- Нова Каховка у Лютій війні (15:47, 3 лютого 2024)
- Нова Збур'ївка у Лютій війні (15:48, 3 лютого 2024)
- Нові Петрівці Київської області у Лютій війні (15:48, 3 лютого 2024)
- Ніжин у Лютій війні (15:48, 3 лютого 2024)
- Мурафа Харківської області у Лютій війні (15:48, 3 лютого 2024)
- Московська область РФ у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Миколаївська область у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Миколаїв у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Мелітополь у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Межигір’я у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Марганець у Лютій війні (15:49, 3 лютого 2024)
- Маріуполь у Лютій війні (15:50, 3 лютого 2024)
- Мар'їнка Донецької області у Лютій війні (15:50, 3 лютого 2024)
- Міф про біологічну зброю (15:50, 3 лютого 2024)
- Мілове Луганської області у Лютій війні (15:50, 3 лютого 2024)
- Охтирка у Лютій війні (15:51, 3 лютого 2024)
- Орловська область РФ у Лютій війні (15:51, 3 лютого 2024)
- Оренбурзька область РФ у Лютій війні (15:52, 3 лютого 2024)
- ОРДЛО: невизнані республіки у Лютій війні (15:52, 3 лютого 2024)
- Омська область РФ у Лютій війні (15:52, 3 лютого 2024)
- Ольшаниця Київської області у Лютій війні (15:52, 3 лютого 2024)
- Озерне Житомирської області у Лютій війні (15:52, 3 лютого 2024)
- Одеса у Лютій війні (15:53, 3 лютого 2024)
- Новоукраїнка Донецької області у Лютій війні (15:53, 3 лютого 2024)
- Новотроїцьке Донецької області у Лютій війні (15:53, 3 лютого 2024)
- Путивль у Лютій війні (15:54, 3 лютого 2024)
- Псковська область РФ у Лютій війні (15:54, 3 лютого 2024)
- Приморський край РФ у Лютій війні (15:55, 3 лютого 2024)
- Приколотне у Лютій війні (15:55, 3 лютого 2024)
- Правдине Херсонської області у Лютій війні (15:55, 3 лютого 2024)
- Попасна у Лютій війні (15:55, 3 лютого 2024)
- Пологи у Лютій війні (15:56, 3 лютого 2024)
- Пищевик Донецької області у Лютій війні (16:38, 3 лютого 2024)
- Печеніги у Лютій війні (16:38, 3 лютого 2024)
- Перемога Сумської області у Лютій війні (16:38, 3 лютого 2024)
- Павлопіль Донецької області у Лютій війні (16:39, 3 лютого 2024)
- Південний військовий округ РФ у Лютій війні (16:40, 3 лютого 2024)
- Рябушки у Лютій війні (16:42, 3 лютого 2024)
- Рубіжне Луганської області у Лютій війні (16:42, 3 лютого 2024)
- Ростовська область РФ у Лютій війні (16:42, 3 лютого 2024)
- Росгвардія у Лютій війні (16:44, 3 лютого 2024)
- Ровеньки у Лютій війні (16:44, 3 лютого 2024)
- Рикове Херсонської області у Лютій війні (16:44, 3 лютого 2024)
- Республіка Хакасія (РФ) у Лютій війні (16:44, 3 лютого 2024)
- Республіка Тива (РФ) у Лютій війні (16:45, 3 лютого 2024)
- Республіка Татарстан (РФ) у Лютій війні (16:45, 3 лютого 2024)
- Республіка Саха/Якутія (РФ) у Лютій війні (16:45, 3 лютого 2024)
- Республіка Марій Ел (РФ) у Лютій війні (16:46, 3 лютого 2024)
- Республіка Калмикія (РФ) у Лютій війні (16:46, 3 лютого 2024)
- Республіка Дагестан (РФ) у Лютій війні (16:46, 3 лютого 2024)
- Республіка Бурятія (РФ) у Лютій війні (16:47, 3 лютого 2024)
- Республіка Алтай (РФ) у Лютій війні (16:47, 3 лютого 2024)
- Рівнопілля Чернігівської області у Лютій війні (16:47, 3 лютого 2024)
- Скадовськ у Лютій війні (16:49, 3 лютого 2024)
- Сирія у Лютій війні (16:49, 3 лютого 2024)
- Сеньківка Чернігівської області у Лютій війні (16:49, 3 лютого 2024)
- Сентянівка Луганської області у Лютій війні (16:49, 3 лютого 2024)
- Семенівка Чернігівської області у Лютій війні (16:50, 3 лютого 2024)
- Седнів у Лютій війні (16:50, 3 лютого 2024)
- Свердловська область РФ у Лютій війні (16:51, 3 лютого 2024)
- Сахалінська область РФ у Лютій війні (16:51, 3 лютого 2024)
- Самарська область РФ у Лютій війні (16:51, 3 лютого 2024)
- Савинці Харківської області у Лютій війні (16:51, 3 лютого 2024)
- Сєвєродонецьк у Лютій війні (16:51, 3 лютого 2024)
- Східний військовий округ РФ у Лютій війні (16:52, 3 лютого 2024)
- Сумська область у Лютій війні (16:52, 3 лютого 2024)
- Суми у Лютій війні (16:53, 3 лютого 2024)
- Степанівка Перша Запорізької області у Лютій війні (16:53, 3 лютого 2024)
- Старобільськ у Лютій війні (16:53, 3 лютого 2024)
- Ставропольський край РФ у Лютій війні (16:53, 3 лютого 2024)
- Спроба вбивства Сергія Швеця (16:54, 3 лютого 2024)
- Смоленська область РФ у Лютій війні (16:54, 3 лютого 2024)
- Скрягівка у Лютій війні (16:54, 3 лютого 2024)
- Тульчин у Лютій війні (16:55, 3 лютого 2024)
- Тульська область РФ у Лютій війні (16:55, 3 лютого 2024)
- Трьохізбенка Луганської області у Лютій війні (16:55, 3 лютого 2024)
- Топольське Харківської області у Лютій війні (16:55, 3 лютого 2024)
- Тополі Харківської області у Лютій війні (16:55, 3 лютого 2024)
- Томська область РФ у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Томилівка у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Токмак у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Тимчасово окупований Крим у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Тверська область РФ у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Тарасівка Запорізької області у Лютій війні (16:56, 3 лютого 2024)
- Тамбовська область РФ у Лютій війні (16:57, 3 лютого 2024)
- Херсонська область у Лютій війні (16:57, 3 лютого 2024)
- Херсон у Лютій війні (16:57, 3 лютого 2024)
- Харківська область у Лютій війні (16:58, 3 лютого 2024)
- Харків у Лютій війні (16:58, 3 лютого 2024)
- Ханти-Мансійський автономний округ РФ у Лютій війні (16:58, 3 лютого 2024)
- Хабаровський край РФ у Лютій війні (16:58, 3 лютого 2024)
- Ульяновська область РФ у Лютій війні (16:58, 3 лютого 2024)
- Чугуїв у Лютій війні (16:59, 3 лютого 2024)
- Чорнобильська АЕС у Лютій війні (17:00, 3 лютого 2024)
- Чорнобаївка у Лютій війні (17:00, 3 лютого 2024)
- Чонгар, пункт пропуску на межі з окупованим Кримом (17:00, 3 лютого 2024)
- Чеченська Республіка (РФ) у Лютій війні (17:00, 3 лютого 2024)
- Чернігівська область у Лютій війні (17:00, 3 лютого 2024)
- Чернігів у Лютій війні (17:00, 3 лютого 2024)
- Челябінська область РФ у Лютій війні (17:01, 3 лютого 2024)
- Чаплинка Херсонської області у Лютій війні (17:01, 3 лютого 2024)
- Центральний військовий округ РФ у Лютій війні (17:01, 3 лютого 2024)
- Ясинівка Донецької області у Лютій війні (17:02, 3 лютого 2024)
- Щастя у Лютій війні (17:02, 3 лютого 2024)
- Шевченкове Харківської області у Лютій війні (17:02, 3 лютого 2024)
- Шахтарськ у Лютій війні (17:02, 3 лютого 2024)
- Фракція Київради "Нове життя" (18:56, 3 лютого 2024)
- Товмасян Ваган Робертович (16:28, 4 лютого 2024)
- Галайчук Ігор Васильович (15:29, 6 лютого 2024)
- Пинзеник Олеся Олександрівна (18:04, 11 лютого 2024)
- Академіка Вернадського 32, забудова спортивного парку (18:11, 11 лютого 2024)
- Опадчий Ігор Михайлович (16:12, 12 лютого 2024)
- Завадський Олександр Анатолійович (11:08, 14 лютого 2024)
- Зізєвський Костянтин Володимирович (11:09, 14 лютого 2024)
- Журавльов Євген Миколайович (11:10, 14 лютого 2024)
- Гаврилов Роман Володимирович (11:11, 14 лютого 2024)
- Криворучко Тарас Григорович (17:48, 15 лютого 2024)
- Фракція Київради "Радикальна партія Олега Ляшка" (22:15, 20 лютого 2024)
- Левін Володимир Ілліч (22:33, 21 лютого 2024)
- Муха Вікторія Вячеславівна (16:30, 23 лютого 2024)
- Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків (12:11, 24 лютого 2024)
- Москаль Денис Денисович (15:20, 24 лютого 2024)
- Шлапак Алла Василівна (21:19, 24 лютого 2024)
- Постійна комісія Київради з питань гуманітарної політики (21:50, 24 лютого 2024)
- Фракція Київради "Громадський актив Києва" (21:50, 24 лютого 2024)
- Постійна комісія Київради з питань охорони здоров'я, сім'ї та соціальної політики (21:53, 24 лютого 2024)
- Фракція Київради "Блок Миколи Катеринчука" (10:35, 29 лютого 2024)
- Фракція Київради "Партія Регіонів" (10:36, 29 лютого 2024)
- Кличко Віталій Володимирович (21:57, 29 лютого 2024)
- Усов Костянтин Глібович (22:00, 29 лютого 2024)
- Пташник Вікторія Юріївна (22:05, 29 лютого 2024)
- Попов Олександр Павлович (22:05, 29 лютого 2024)
- Постійна комісія Київради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції (22:27, 29 лютого 2024)
- Постійна комісія Київради з питань освіти і науки, молоді та спорту (12:20, 5 березня 2024)
- Мондриївський Валентин Миколайович (21:49, 5 березня 2024)
- Сторожук Вадим Павлович (21:50, 5 березня 2024)
- Окопний Олексій Юрійович (21:51, 5 березня 2024)
- Подільський район Києва (21:51, 5 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу (19:00, 6 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань власності та регуляторної політики (20:45, 6 березня 2024)
- Фракція Київради "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"" (21:48, 12 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин (21:52, 12 березня 2024)
- Міжфракційне об'єднання Київради "Кияни передусім" (21:53, 12 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань екологічної політики (21:54, 12 березня 2024)
- Фракція Київради "Єдність" (21:54, 12 березня 2024)
- Фракція Київради "Блок Литвина"/"Народна партія" (21:55, 12 березня 2024)
- Федоренко Юрій Сергійович (10:02, 13 березня 2024)
- Павлик Віталій Андрійович (10:04, 13 березня 2024)
- Погребиський Олександр Ігорович (10:04, 13 березня 2024)
- Попатенко Василь Сергійович (10:05, 13 березня 2024)
- Михайлова Аліна Артурівна (10:10, 13 березня 2024)
- Овраменко Олена Вікторівна (13:10, 13 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою (13:15, 13 березня 2024)
- Фракція Київради "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (13:22, 13 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності (13:23, 13 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами (11:17, 15 березня 2024)
- Позафракційні депутати Київради (11:19, 15 березня 2024)
- Фракція Київради "УДАР Віталія Кличка" (11:21, 15 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами (11:22, 15 березня 2024)
- Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій (11:41, 15 березня 2024)
- Фракція Київради "Об'єднання Самопоміч" (11:43, 15 березня 2024)
- Шкуро Максим Юрійович (14:06, 15 березня 2024)
- Андрєєв Андрій Сергійович (14:09, 15 березня 2024)
- Антонєнко Леонід Васильович (14:11, 15 березня 2024)
- Антоненко Прохор Дмитрович (14:12, 15 березня 2024)
- Антонова Олена Юріївна (14:13, 15 березня 2024)
- Білозір Андрій Ігорович (14:49, 15 березня 2024)
- Башлаков Сергій Вячеславович (14:53, 15 березня 2024)
- Бенюк Богдан Михайлович (14:58, 15 березня 2024)
- Березніков Олександр Іванович (15:53, 15 березня 2024)
- Березницька Людмила Іванівна (15:54, 15 березня 2024)
- Бондаренко Володимир Дмитрович (15:56, 15 березня 2024)
- Бондарчук Олег Володимирович (15:57, 15 березня 2024)
- Борозенець Максим Іванович (15:58, 15 березня 2024)
- Бохняк Володимир Ярославович (15:58, 15 березня 2024)
- Бродський Вячеслав Якович (15:59, 15 березня 2024)
- Буділов Михайло Михайлович (16:00, 15 березня 2024)
- Гуманенко Валерій Леонідович (17:37, 15 березня 2024)
- Гордон Дмитро Ілліч (17:38, 15 березня 2024)
- Горбунов Ярослав Володимирович (17:39, 15 березня 2024)
- Гелевей Олег Іванович (17:41, 15 березня 2024)
- Вахель Юрій Володимирович (17:56, 15 березня 2024)
- Дрепін Антон Вікторович (17:58, 15 березня 2024)
- Дегтярьова Лариса Вікторівна (17:58, 15 березня 2024)
- Дідовець Юрій Вікторович (17:58, 15 березня 2024)
- Дідковська Катерина Дмитрівна (17:59, 15 березня 2024)
- Діденко Ярослав Олександрович (17:59, 15 березня 2024)
- Курінний Юрій Юрійович (18:10, 15 березня 2024)
- Кузик Петро Миколайович (18:11, 15 березня 2024)
- Крикунов Юрій Володимирович (18:11, 15 березня 2024)
- Кочур Марина Анатоліївна (18:12, 15 березня 2024)
- Костенко Людмила Василівна (18:13, 15 березня 2024)
- Конобас Максим Петрович (18:14, 15 березня 2024)
- Козяр Олександр Іванович (18:15, 15 березня 2024)
- Картавий Іван Леонідович (18:16, 15 березня 2024)
- Кісільов Ігор Петрович (18:17, 15 березня 2024)
- Кутняк Святослав Вікторович (18:18, 15 березня 2024)
- Ар'єва Ярина Володимирівна (18:52, 15 березня 2024)
- Михайленко Владислав Олегович (22:13, 15 березня 2024)
- Меліхова Тетяна Іванівна (22:15, 15 березня 2024)
- Маслова Наталія Владиславівна (22:15, 15 березня 2024)
- Марченко Роман Вікторович (22:16, 15 березня 2024)
- Манойленко Наталія Вікторівна (22:16, 15 березня 2024)
- Макаров Олег Анатолійович (22:18, 15 березня 2024)
- Майзель Сергій Петрович (22:19, 15 березня 2024)
- Мірошниченко Ігор Михайлович (22:21, 15 березня 2024)
- Лобан Юлія Михайлівна (22:21, 15 березня 2024)
- Ноздря Вадим Ігорович (22:23, 15 березня 2024)
- Новіков Олексій Олександрович (22:24, 15 березня 2024)
- Негрич Микола Михайлович (22:24, 15 березня 2024)
- Назаренко Володимир Едуардович (22:25, 15 березня 2024)
- Осадчук Андрій Петрович (22:40, 15 березня 2024)
- Онуфрійчук Вадим Михайлович (22:41, 15 березня 2024)
- Омельченко Олександр Олександрович (10:11, 16 березня 2024)
- Попов Денис Вячеславович (11:47, 16 березня 2024)
- Поживанов Олександр Михайлович (11:48, 16 березня 2024)
- Пишняк Вадим Петрович (11:49, 16 березня 2024)
- Пилипенко Сергій Олександрович (11:49, 16 березня 2024)
- Пестерєва Надія Михайлівна (11:50, 16 березня 2024)
- Паладій Сергій Володимирович (11:50, 16 березня 2024)
- Пабат Олександр Вікторович (11:51, 16 березня 2024)
- Стрижов Дмитро Сергійович (11:53, 16 березня 2024)
- Сиротюк Юрій Миколайович (11:55, 16 березня 2024)
- Сандалова Ганна Олександрівна (12:28, 16 березня 2024)
- Сагайдак Ілля Вадимович (12:29, 16 березня 2024)
- Руденко Олексій Павлович (12:30, 16 березня 2024)
- Росляков Віталій Валерійович (12:30, 16 березня 2024)
- Римаренко Сергій Григорович (12:31, 16 березня 2024)
- Старовойт Володимир Миколайович (12:35, 16 березня 2024)
- Яцик Віктор Анатолійович (12:41, 16 березня 2024)
- Яловий Костянтин Володимирович (12:41, 16 березня 2024)
- Шульга Наталія Іванівна (12:44, 16 березня 2024)
- Шарій Володимир Васильович (12:45, 16 березня 2024)
- Чернецький Олег Станіславович (12:45, 16 березня 2024)
- Харчук Сергій Васильович (12:46, 16 березня 2024)
- Харченко Олександр Володимирович (12:47, 16 березня 2024)
- Тесленко Павло Петрович (12:48, 16 березня 2024)
- Таранов Андрій Володимирович (12:48, 16 березня 2024)
- Таран Сергій Вікторович (13:06, 16 березня 2024)
- Приходько Наталія Ігорівна (13:09, 16 березня 2024)
- Петровець Олег Федорович (14:52, 16 березня 2024)
- Букало Олена Юріївна (14:57, 16 березня 2024)
- Ковальчук Михайло Миколайович (15:09, 16 березня 2024)
- Іщенко Михайло Володимирович (17:16, 17 березня 2024)
- Никорак Ірина Петрівна (17:17, 17 березня 2024)
- Кононенко Віктор Іонасович (17:17, 17 березня 2024)
- Іванченко Вадим Анатолійович (17:22, 17 березня 2024)
- Ємець Леонід Олександрович (17:22, 17 березня 2024)
- Андронов Владислав Євгенович (22:40, 19 березня 2024)
- Андрусишин Володимир Йосифович (22:40, 19 березня 2024)
- Ахметов Рустем Сафіуллович (22:40, 19 березня 2024)
- Артеменко Сергій Вікторович (22:40, 19 березня 2024)
- Білоцерковець Дмитро Олександрович (23:00, 19 березня 2024)
- Банас Дмитро Миколайович (12:28, 20 березня 2024)
- Берікашвілі Наталія Володимирівна (12:37, 20 березня 2024)
- Балицька Ольга Станіславівна (13:01, 20 березня 2024)
- Депутатська група Київради "Київська команда" (13:04, 20 березня 2024)
- Гусовський Сергій Михайлович (13:05, 20 березня 2024)
- Бойченко Павло Іванович (14:04, 20 березня 2024)
- Бондаренко Володимир Володимирович (15:19, 20 березня 2024)
- Брагінський Віктор Володимирович (22:08, 20 березня 2024)
- Бровченко Костянтин Михайлович (11:11, 21 березня 2024)
- Богатов Костянтин Володимирович (11:15, 21 березня 2024)
- Баленко Ігор Миколайович (12:21, 21 березня 2024)
- Бродський Олександр Якович (12:40, 21 березня 2024)
- Бурдукова Вікторія Вадимівна (12:53, 21 березня 2024)
- Вітренко Андрій Олександрович (12:59, 21 березня 2024)
- Коваленко Ганна Миколаївна (13:15, 21 березня 2024)
- Веремеєнко Ольга Леонідівна (13:55, 21 березня 2024)
- Васильчук Вадим Васильович (18:20, 21 березня 2024)
- Повна хронологія: Екопарк Осокорки (12:33, 26 березня 2024)
- Непоп Вячеслав Іванович (17:34, 26 березня 2024)
- Екопарк Осокорки (17:40, 26 березня 2024)
- Головна сторінка (09:35, 23 травня 2024)
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).